Sarsaparilla (Smilax) 450 mg, 60 tobolek Zobrazit větší

Sarsaparilla (Smilax) 450 mg, 60 tobolek

SWA08

Nový produkt

Sarsaparilla (Smilax) má schopnost vázat endotoxiny v krvi, které jsou uvolňovány mrtvými spirochetami a dalšími koinfekcemi.

Více informací

rating Read the 3 reviews
Average rating: 9/10 Number of reviews: 3

Kč138.19

Více informací

Sarsaparilla / Smilax

Lat. Smilax medica

 

 

Sarsaparilla (Smilax) má schopnost vázat endotoxiny v krvi, které jsou uvolňovány mrtvými spirochetami a dalšími koinfekcemi. Díky této vlastnosti se bylina používá ke snížení síly Herxheimerovy reakce. Sarsaparilla také zvyšuje biologickou dostupnost jiných bylin a léků a působí jako antioxidant. Bylina má navíc antireumatické a analgetické vlastnosti a snižuje stav únavy.

 

 

Swanson ®

 

Swanson Health Products je americký výrobce a distributor doplňků stravy založený v roce 1969. Společnost je největším soukromým maloobchodním katalogem vitamínů v USA. Její výrobky jsou vyráběny v souladu se správnou výrobní praxí (GMP).

 

Doplněk stravy

 

Složení: Smilax arisolochilifolia root, želatina (tobolka), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearát hořečnatý a / nebo oxid křemičitý (protihrudkující látky).

Obsah v doporučené denní porci (1 tobolka): Smilax arisolochilifolia root - 450 mg

Doporučený denní příjem: 1 tobolka 2krát denně.

Čistá hmotnost: 31 g - 60 tobolek

 

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené množství pro konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Výrobek se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy.

Reviews

rating
rating
rating