Japonská křídlatka Standartized na 10% Resveratrol, 500mg, 500 tobolek

25-O7XD-B2WH

Nový produkt

Japonská křídlatka stimuluje a moduluje imunitní systém a má protizánětlivé vlastnosti. Rostlina je bohatým zdrojem resveratrolu, který stimuluje mikrocirkulaci.

Více informací

Kč1,309.53

Více informací

Japonská křídlatka

Lat. Polygonum cuspidatum

Čínské jméno: Hu Zhang

 

 

Japonská křídlatka stimuluje a moduluje imunitní systém a má protizánětlivé vlastnosti. Rostlina je bohatým zdrojem resveratrolu, který stimuluje mikrocirkulaci. Kromě resveratrolu obsahuje celá rostlina mnoho účinných látek, které mají antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti proti spirochete proti lymské borelióze. Díky těmto vlastnostem je křídlatka japonská jednou z nejlepších bylin pro léčbu lymské boreliózy a jejích infekcí. Látky obsažené v Polygonum cuspidatum jsou schopné překonat hematoencefalickou bariéru a ovlivnit centrální nervový systém, kde chrání mozek před poškozením po zánětu, mikrobiálními endotoxiny a bakteriálními infekcemi. Japonská křídlatka dále usnadňuje krevní oběh, zejména v kloubech, mozku, očích, srdci a kůži. Díky této vlastnosti je rostlina obzvláště užitečná při léčbě lymské boreliózy, protože usnadňuje tok krve do míst, která jsou obtížně dosažitelná látkami, které ničí spirochety. Funguje společně s léčivy a bylinami, což jim usnadňuje přístup k spirochetám borélie.

 

 

Lymeherbs

Doplněk stravy

Složení: Extrakt z oddenku japonského křídlatka (Polygonum cuspidatum) standartizovaný na 10% resveratrol, kapsle: hypromelóza.

Obsah v doporučené denní porci (1 kapsle): Extrakt z oddenku japonského křídlatky (Polygonum cuspidatum) standartizovaný na 10% resveratrol - 500 mg

Doporučený denní příjem: užijte jednu tobolku denně.

Poznámka: Doporučený doporučený příjem je obecný a NENÍ podle protokolu Stephena Buhnera. Doporučený příjem podle Stephena Buhnera je obvykle mnohem vyšší než doporučený příjem uvedený na štítku produktu. Pokud chcete znát doporučený příjem podle Stephena Buhnera, kontaktujte nás.

Čistá hmotnost: 500 tobolek

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávky ke konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Produkt se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy.

 

Reviews

Filter reviews
(21)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Reset

Click here to leave a review

rating 10
ok
Bien livraison rapide
rating 10
Very happy
bought it for the third time, again very satisfied
rating 10
Very satisfied
very good product
rating 10
Renouée du Japon à 10 % 500 gelules
très bien
rating 10
.
It works for borelia
rating 10
Good
Product seems to work, but I can’t prove it
rating 10
All good
rating 10
All good
rating 10
Great service
Great products, fast shipping and took a week to the US. Good product selection and large sizes I can’t find elsewhere
rating 10
Very good
rating 10
bartonella
Polecam
rating 10
Lela Eremita, Kamniška ulica 5, 2000 Maribor, SI
Super!
rating 10
Good!
rating 10
La Renouée du japon Standartized à 10% de Resvéra
Bonjour, \r\n\r\nJe recommande vivement les produits de \'Lymeherbs\'. La livraison était très rapide vers la France, et l\'emballage des produits était parfait. Cordialement, Thierry Gschwind