Přírodní vitamin E 400IU, 100 tobolek

Přírodní vitamin E 400IU, 100 tobolek

SWA10
237,93 Kč

Vitamin E je silný antioxidant, který bojuje proti volným radikálům a chrání mastné kyseliny před jejich oxidací. Kromě toho zabraňuje předčasnému rozpadu erytrocytů a podílí se na transportu kyslíku červenými krvinkami do všech buněk těla.

 

Přírodní vitamin E.

 

 

Vitamin E je silný antioxidant, který bojuje proti volným radikálům a chrání mastné kyseliny před jejich oxidací. Kromě toho zabraňuje předčasnému rozpadu erytrocytů a podílí se na transportu kyslíku červenými krvinkami do všech buněk těla. Vitamin E má přímý vliv na výkon svalů. Podporuje také imunitní systém, zvyšuje buněčnou reakci a zlepšuje funkci T lymfocytů.

 

 

Swanson ®

 

Swanson Health Products je americký výrobce a distributor doplňků stravy založený v roce 1969. Společnost je největším soukromým maloobchodním katalogem vitamínů v USA. Její výrobky jsou vyráběny v souladu se správnou výrobní praxí (GMP).

 

Doplněk stravy


Složení: Vitamin E, želatina (tobolka), glycerin (zvlhčující látka), sójový olej , čištěná voda.

Obsah v doporučené denní dávce (1 tobolka): Vitamin E (D-alfa tokoferol-acetát) - 267 mg ekvivalentu alfa-tokoferolu (2216% hodnoty denního referenčního příjmu).

 

Použití: Jedna kapsle denně během jídla

Čistá hmotnost: 56 g - 100 tobolek

Skladování: Výrobek skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené množství pro konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Výrobek se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy.

9 ks
Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.