Česnek bez zápachu 1000 mg, 100 tobolek

Česnek bez zápachu 1000 mg, 100 tobolek

PRT02
158,48 Kč
rating Read the review
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 1

Česnek podporuje imunitní systém. Česnek obsahuje přirozeně se vyskytující látku zvanou Allicin, která má silné antivirové, antibakteriální a protiplísňové vlastnosti.

 

Česnek bez zápachu

 

Česnek podporuje imunitní systém. Česnek obsahuje přirozeně se vyskytující látku zvanou Allicin, která má silné antivirové, antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Navíc podporuje správnou cirkulaci a má antioxidační aktivitu. Česnek také pomáhá normalizovat hladinu cholesterolu v krvi.

 

Puritan's Pride®

 

Puritan's Pride® je americký výrobce a distributor doplňků stravy. Suroviny používané k výrobě doplňků značky Puritan's Pride® mají nejvyšší kvalitu. Produkty Puritan's Pride® jsou vyráběny podle Good Manufacturing Practice (GMP).

 

 

Doplněk stravy

 

Složení: Výtažek z česneku bez zápachu (Allium sativum) (extrakt 100: 1, ekvivalent 1000 mg (1 g) čerstvých cibulovin česneku).

Obsah v doporučené denní dávce (2 tobolky): Extrakt z česneku bez zápachu (Allium sativum) - 20 mg

Doporučený denní příjem: 1-2 tablety denně během jídla

 

Čistá hmotnost: 22 g - 100 tobolek

 

Užívání: Užívejte jednu tobolku dvakrát denně, nejlépe k jídlu.

 

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené množství pro konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Výrobek se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy.

 

Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.