Choose a searcher

Program podpory Cowden

Program podpory Cowden

Cowdenův protokol

 

Obchod s bylinkami Lymeherbs nabízí celou řadu produktů Cowden Protocol. Cowdenův protokol je protokol vyvinutý Dr. W. Lee Cowdenem určený pro lidi s lymskou boreliózou a pro minimalizaci příznaků spojených s boreliózou. Cowdenův protokol se používá i pro další koinfekce přenášené klíšťaty.

Cowdenův protokol zahrnuje 14 různých produktů Nutramedix, včetně 7 bylinných přípravků známých jako Microbial Defense, které vykazují antibakteriální aktivitu. Cowden Protocol zahrnuje: Banderol, Burbur-pinella, Cumanda, Enula, Houttuynia, Magnesium malát, Mora, Petržel, Samento, Sealantro, Serrapeptaza, Sparga, Stevia, Takuna.

 

Popis obecných vlastností všech produktů, které jsou součástí protokolu Cowden:

Banderol Microbial Defense : vykazuje protizánětlivé vlastnosti, má široké spektrum antibakteriálních, antivirových a antiparazitárních vlastností. Díky těmto vlastnostem je Banderol účinný proti bakteriím Borrelia a koinfekcím přenášeným klíšťaty, jako jsou Babesia, Bartonella, Chlamydia, Ehrlichia, Mycoplasma, Rickettsia a Cytomegalovirus.

 

Burbur-pinella Detox : podporuje detoxikaci mozku a centrálního nervového systému a čistí tělo od toxinů a biotoxinů. Odstraňuje toxiny z mozku, periferního nervového systému a páteře. Baurbur-pinella čistí krev a mezibuněčné prostory, detoxikuje játra, ledviny a lymfatický systém. Účinně snižuje nepohodlí doprovázející Herxovu reakci.

 

Cumanda Microbial Defense : má protizánětlivé vlastnosti, má široké spektrum antibakteriálních, antivirových a antiparazitárních vlastností. Díky těmto vlastnostem je Cumanda účinná proti bakteriím Borrelia a koinfekcím přenášeným klíšťaty. Látky v něm obsažené mají také silnou protiplísňovou aktivitu proti houbám Candida, Aspergillus a Mucor. Účinné látky mají vlastnosti prostupu hematoencefalickou bariérou.

 

Enula Microbial Defense : má protizánětlivé vlastnosti, má široké spektrum antibakteriálních, antifungálních, antivirových a antiparazitických vlastností. Enula je účinná jak proti boreliím, tak proti některým druhům Babesia.

 

Houttuynia Microbial Defense : má protizánětlivé vlastnosti, má široké spektrum antibakteriálních a antifungálních vlastností. Díky těmto vlastnostem je Houttuynia účinná proti Borelia Borrelia a koinfekcím přenášeným klíšťaty. Je zvláště účinný proti Bartonelii.

 

Magnesium malát : forma hořčíku, která je tělem extrémně dobře absorbována. Hořčík je nezbytný minerál nezbytný pro správné fungování těla. Hořčík je nezbytný pro udržení normální nervové a mozkové funkce, srdečního rytmu a krevního tlaku. Hořčík je také potřebný pro správnou kontrakci a relaxaci kosterního svalstva, ale také hladkého svalstva ve střevech, slinivkovém vývodu, žlučových cestách atd.

 

Mora Microbial Defense : má protizánětlivé vlastnosti a má široké spektrum antibakteriálních, antivirových, protiplísňových a antiparazitárních vlastností.

 

Petržel Detox : vykazuje vlastnosti, které čistí tělo od toxinů a biotoxinů. Účinné látky obsažené v přípravku detoxikují játra, ledviny, lymfatický systém a mezibuněčné prostory a čistí krev. Petržel Detox účinně snižuje příznaky doprovázející Herxovu reakci. Kromě toho doplňuje nedostatek železa, vápníku, riboflavinu, thiaminu, vitamínu C, karotenů a vitamínu A.

 

Samento Microbial Defense : aktivní látky obsažené v Samentoj jsou účinnými modulátory imunitního systému, vykazují široké spektrum antibakteriální, antivirové, antimykotické a antiparazitární aktivity. Díky těmto vlastnostem je Samento účinný proti bakteriím Borrelia burgdorferii a dalším typům bakterií Borrelia a proti koinfekcím přenášeným klíšťaty.

 

Sealantro Metal Detox : podporuje detoxikaci organismu od těžkých kovů, ale i biotoxinů a mnoha dalších toxických látek.

 

Serrapeptáza : je proteolytický (protein štěpící) enzym získaný z trávicího systému bource morušového. Funkcí tohoto enzymu je trávit fibrin, který chrání bakterie Borrelia. Serrapeptáza pomáhá rozkládat mikrobiální biofilm. Rozklad fibrinu, který chrání bakterie, činí buňky imunitního systému účinnými při napadání a boji proti patogenním mikroorganismům. Serapeptáza zlepšuje transport kyslíku do tkání rozkladem fibrinu ulpívajícího na stěnách kapilár. V důsledku toho se v tkáních, kde převládaly anaerobní podmínky, tedy příznivé pro růst bakterií, mění prostředí na aerobní podmínky nepříznivé pro přežití bakterií.

 

Sparga Sulphur Detox : podporuje odstranění sulfoantibiotik a dalších léků na bázi sulfonamidů z těla, které blokují sulfátové dráhy těla a způsob konjugace toxinů prostřednictvím glutathionu.

 

Stévie : má antibakteriální aktivitu proti všem vývojovým formám bakterií Borrelia. Ovlivňuje biofilm vytvořený bakteriemi. Stévie také vykazuje široké spektrum antifungální a antioxidační aktivity.

 

Takuna Microbial Defense : má velmi silné antibakteriální, antivirové a protiplísňové vlastnosti. Takuna snižuje příznaky doprovázející infekci.

 

Pokud se rozhodnete použít Cowdenův protokol, postupujte prosím pečlivě podle pokynů přiložených k produktům. Pokyny jsou velmi podrobné a obsahují tabulky, jak produkt používat každý den. Produkty sestavené do hotových balíčků a rozdělené do sad Měsíc 1 - Měsíc 9.

 

  Filtr produktu
Kategorie
Typ produktu
Product added to wishlist
Product added to compare.