Sparga Nutramedix 30 ml

Sparga Nutramedix 30 ml

CWD08-30
475,44 Kč

Sparga Sulphur Detox je extrakt z kořene lékařského chřestu.   Sparga Sulfur Detox podporuje odstranění sulfoantibiotik a dalších léků na bázi sulfonamidů, které blokují tělní sulfátové dráhy a glutathionové toxinové dráhy.

 

Sparga Sulfur DetoxSparga Sulphur Detox je extrakt z kořene lékařského chřestu.   Sparga Sulfur Detox podporuje odstranění sulfoantibiotik a dalších léků na bázi sulfonamidů, které blokují tělní sulfátové dráhy a glutathionové toxinové dráhy.   Sparga Sulfur Detox   je součástí programu podpory Cowden a měl by být používán ve spojení s dalšími produkty z Cowdenova protokolu.Doplněk stravy


Nutramedix ®
Nutramedix je americký výrobce doplňků stravy, který na americkém trhu působí od roku 1993. Vyrábí vysoce kvalitní bioaktivní rostlinné extrakty založené na patentované extrakční metodě. Produkty Nutramedix se vyznačují vysokou účinností a širokým spektrem činností.


Složení:   extrakt z kořene lékařského chřestu, minerální voda, ethanol (20–24)%.

Používání:   Nalijte 10 kapek (0,5 ml) do 120 ml vody a před vypitím chvíli počkejte.   V případě potřeby jej lze užívat několikrát denně.   Před použitím lahvičku protřepejte.

Čistá hmotnost:   30 ml

Úložný prostor:   Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Pozor:   Nepřekračujte doporučené denní podávání. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy.

Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.