Kostival a železný olej (100 ml)

Kostival a železný olej (100 ml)

AST11
86,03 Kč
rating Read the 2 reviews
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 2

Kostival a železný olej (Shepardův čaj) se v medicíně používá po staletí, hlavně při problémech s kostní tkání. Účinně podporuje léčbu onemocnění páteře, kyčelního kloubu, kolen, revmatických bolestí a ischias.

 

Kostival a železný olej

Kostival a železný olej (Shepardův čaj) se v medicíně používá po staletí, hlavně při problémech s kostní tkání. Účinně podporuje léčbu onemocnění páteře, kyčelního kloubu, kolen, revmatických bolestí a ischias. Kostival a železný olej lze použít, pokud máte zlomeniny, vykloubení a modřiny. Je nenahraditelný při zánětu šlachy a tromboflebitidě. Olej z kostivalu a železné obsahuje mimo jiné alantoin, který stimuluje regeneraci tkání a auxiny - hormon, který snadno vytváří novou tkáň a rychle hojí rány. Obsahuje také třísloviny, hlen a polyfenoly.

Zielarnia Astron

Zielarnia Astron je polský distributor kvalitních rostlinných produktů. Společnost působí na polském trhu již více než 15 let. Suroviny pro její výrobky přicházely pro pečlivě vybrané dodavatele. Mnoho bylin v jejich nabídce je divoce vytvořených.

Složení:   70% olej Symphytum officinale, 30% olej sideritidy, alantoin (až 4,7%), rostlinné lepidlo (asi 29%), fenolové kyseliny (kyselina rozmarýnová), pyrolýzní alkaloidy (0,02 až 0,7%), taniny, vitamíny C, K, B1, B2, B6, A, E, P přírodního původu, kyselina listová, flavony, flavonoidy přírodního původu.

Čistá hmotnost:   100 ml

Úložný prostor:   Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Nové
Comfrey and ironwort oil
rating 10
2021-10-26
Diana
The best product ever.It worth it
Olejek cudo
rating 10
2020-08-31
Ola
Świetny olejek przy bólach reumatycznych itp

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.