Quercetin 120 tobolek (Nutramedix)
Quercetin 120 tobolek (Nutramedix)
Quercetin 120 tobolek (Nutramedix)
Quercetin 120 tobolek (Nutramedix)
Quercetin 120 tobolek (Nutramedix)
Quercetin 120 tobolek (Nutramedix)

Quercetin 120 tobolek (Nutramedix)

CWD53-C
523,55 Kč
rating Read the review
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 1
Kvercetin patří do rodiny avonoidů známých jako avanoly, které podporují normální detoxikační procesy těla související s antioxidační aktivitou a v některých případech se vážou na železo, aby podporovaly zdravý oxidační stav.

 

Quercetin


NutraMedix Quercetin se čistí z květů Sophora japonica, běžně známých jako japonská pagoda. Ačkoli se individuální schopnost vstřebávat kvercetin může lišit v závislosti na faktorech, které jsou genetické a souvisí se střevním mikrobiomem, je dihydrátová forma v NutraMedix Quercetin obecně považována za vysoce biologicky dostupnou.

Kvercetin patří do rodiny avonoidů známých jako avanoly, které podporují normální detoxikační procesy těla související s antioxidační aktivitou a v některých případech se vážou na železo, aby podporovaly zdravý oxidační stav. Některé výzkumy naznačují, že flavonoly také podporují transport zinku v buňkách. Nejnověji byly tyto chemikálie zkoumány z hlediska toho, jak ovlivňují proces dělení buněk a komunikaci mezi buňkami, což může být změněno normálním stárnutím. Na rozdíl od antioxidační podpory je to nyní hlavní oblast výzkumu zdraví podporujících vlastností flavonoidů.

 

Doplněk stravy


Nutramedix ®
Nutramedix je americký výrobce doplňků stravy, který na americkém trhu působí od roku 1993. Vyrábí vysoce kvalitní bioaktivní rostlinné extrakty založené na patentované extrakční metodě. Produkty Nutramedix se vyznačují vysokou účinností a širokým spektrem činností.


Složení: Kvercetin (květ Sophora japonica), rostlinné kapsle, rostlinný stearát hořečnatý.

Obsah v doporučené denní dávce (2 kapsle): Quercetin (květ Sophora japonica) - 500 mg

 

Doporučený denní příjem: Užívejte dvě tobolky jednou denně po jídle.


Čistá hmotnost:
120 tobolek

Skladování:
Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Pozor: Nepřekračujte doporučené denní podávání. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy.

Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.