Stévie Nutramedix 30 ml
Stévie Nutramedix 30 ml
Stévie Nutramedix 30 ml
Stévie Nutramedix 30 ml
Stévie Nutramedix 30 ml
Stévie Nutramedix 30 ml

Stévie Nutramedix 30 ml

CWD09-30
447,14 Kč

Stévie je extrakt ze stévie rebaudiana. Stévie se používá jako náhražka cukru. Nezvyšuje hladinu cukru v krvi ani se nepodílí na procesu ukládání tuku.

 

Sladká bylina Stévie

Stévie je extrakt ze stévie rebaudiana. Stévie se používá jako náhražka cukru. Nezvyšuje hladinu cukru v krvi ani se nepodílí na procesu ukládání tuku. Extrakt stévie má také antimikrobiální aktivitu proti Borelle a biofilmu, stejně jako široké spektrum antifungální a antioxidační aktivity. Stevia Sweet Herb je součástí programu podpory Cowden a měla by být používána ve spojení s dalšími produkty Cowden's Protocol.

Doplněk stravy

Nutramedix®

Nutramedix je americký výrobce doplňků stravy, který působí na americkém trhu od roku 1993. Vyrábí vysoce kvalitní bioaktivní rostlinné extrakty založené na patentované extrakční metodě. Produkty Nutramedix se vyznačují vysokou účinností a širokým spektrem účinku.

Složení: Extrakt z listů Stevia rebaudiana, minerální voda, ethanol (20-24)%.

Použití: Přidejte 3 nebo více kapek do jídla nebo pití. V případě mikrobiální infekce užívejte 30 kapek dvakrát denně. Před použitím lahvičku protřepejte.

Čistá hmotnost: 30 ml

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, v suchu, mimo dosah malých dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nelze používat jako náhradu pestré stravy. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám.

Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.