Vitamin B12 Methylcobalamin 1000 µg, 100 kapslí

Vitamin B12 Methylcobalamin 1000 µg, 100 kapslí

ALI04
178,29 Kč
rating Read the review
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 1

Produkt obsahuje nejaktivnější formu vitaminu B12 - methylkobalamin.

 

Vitamin B12 Methylcobalamin 1000 µg

 

Produkt   obsahuje nejaktivnější formu vitaminu B12 - methylkobalamin. Vitamin B12 podporuje imunitní systém a nervový systém. Pomáhá udržovat normální metabolismus homocysteinu a produkci červených krvinek. Navíc vitamin B12   pomáhá snižovat únavu a únavu. a také zabraňuje poškození nervů.   Doplněk stravy F-VIT B12 neobsahuje žádná plniva, konzervační látky, barviva ani sladidla.

MedicaLine

MedicaLine je polský výrobce léčivých přípravků a doplňků stravy, který působí na místním trhu od roku 2007. MedicaLine vlastní značku doplňků stravy Aliness. Výrobky značky Aliness obsahují přírodní sloučeniny, které se vyznačují rychlou a vysokou úrovní absorpce účinných látek. Vitamíny z jejich nabídky mohou užívat lidé s bezlepkovou dietou i lidé s alergiemi a intolerancí laktózy.

Doplněk stravy

Složení:   objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza, vitamin B12 (methylkobalamin). Složení skořápky: Hydroxypropylmethylcelulóza (HPMC) - kapsle Vcaps®

Obsah v doporučené denní porci (1 tobolka) (% RWS-referenční denní příjem%) : V itamin B12 (methylkobalamin) -   1000 mcg (µg) (40000%)

 

Doporučený denní příjem:   Užívejte 1 tobolku denně, nejlépe během jídla.

 

Čistá hmotnost: 100 vege čepice.

 

Úložný prostor:   Chraňte před světlem, skladujte při pokojové teplotě na suchém místě nepřístupném malým dětem.

 

Pozor:   Během dne nepřekračujte doporučené denní dávky. Tento produkt nemohou používat těhotné nebo kojící ženy. Tento produkt nelze použít jako náhradu pestré stravy.

 

 

Nové
rating 10
2021-04-14
Jake

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.