Extrakt z olivových listů 500mg, 60 čepiček.

Extrakt z olivových listů 500mg, 60 čepiček.

Now Foods
NOW12
222,99 Kč

Olivový list má antibakteriální, antivirové a protiplísňové vlastnosti.

 

Extrakt z olivových listů

Lat. Olea europaea

 

 

Olivový list má antibakteriální, antivirové a protiplísňové vlastnosti. Pomáhá řešit rezistentní bakterie a houby, protože se dostává do buněčné membrány mikroorganismu a rozpouští ji, což umožňuje destrukci patogenu. Olivový list také zlepšuje fungování imunitního systému.

 

Nyní Foods ®

Foods ® je nyní americký výrobce a distributor doplňků stravy. Společnost působí od roku 1948 a je jedním z lídrů na trhu. Produkty Now Foods ® se vyrábějí podle nejvyšších standardů správné výrobní praxe (GMP).

 

Doplněk stravy

Složení: Extrakt z olivových listů (standardizovaný 20% oleuropein), celulóza (kapsle), stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

 

Obsah v doporučené denní porci (1 kapsle): Extrakt z olivových listů (Olea europaea) (standardizovaný na min. 6% oleuropeinu)   - 500 mg

 

Doporučený denní příjem: Užívejte 1 kapsli 1 až 3krát denně podle potřeby.

 

Čistá hmotnost: 60 tobolek

 

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávky ke konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Výrobek se nedoporučuje těhotným ženám a kojícím matkám.

 

 

Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.