Vitamin B - komplex, 100 tobolek

Vitamin B - komplex, 100 tobolek

PRT09
362,24 Kč
rating Read the 2 reviews
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 2

Existuje několik druhů vitamínů skupiny B, které se vyznačují velmi odlišnou aktivitou. Vitaminy skupiny B jsou obecně velmi důležité pro správné fungování nervového systému.

 

Vitamin B - komplex

 

 

Existuje několik druhů vitamínů skupiny B, které se vyznačují velmi odlišnou aktivitou. Vitaminy skupiny B jsou obecně velmi důležité pro správné fungování nervového systému. Kromě toho pomáhají snižovat stres a eliminovat jeho účinky, regulují růst a fungování buněk a udržují normální metabolismus makroživin. Vitamíny B také pomáhají udržovat zdravou pokožku a vlasy.

 

 

Puritan's Pride®

Puritan's Pride® je americký výrobce a distributor doplňků stravy. Suroviny používané k výrobě doplňků značky Puritan's Pride® mají nejvyšší kvalitu. Produkty Puritan's Pride® jsou vyráběny v souladu se správnou výrobní praxí (GMP).

 

Doplněk stravy

Složení:   Vitamin B-1 (thiamin) - 50 mg B-2 (riboflavin) - 50 mg B-3 (niacin) - 50 mg B-5 (kyselina pantothenová) - 50 mg B-6 (pyridoxin) - 50 mg B- 7 (biotin) - 50 mikrogramů, B-9 (kyselina listová), B-12 (kobalamin) - 50 mg kyseliny benzoové (PABA) - 50 mg cholinu - 50 mg, inositol - 50 mg patentovaná směs: petrželky, řeřichy vojtěška,   sojový lecitin a rýžové otruby - 5 mg.

Doporučený denní příjem:   1 kapsle denně během jídla.

Čistá hmotnost: 70 g - 100 tobolek

 

Úložný prostor:   Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

 

Pozor:   Nepřekračujte doporučené denní dávky ke konzumaci během dne. Výrobek se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy. Produkt by neměl být používán jako náhrada pestré stravy.

Nové
Bon produit
rating 10
2024-01-08
Laure
Je recommande
rating 10
2021-11-17
Iza Gronowska

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.