Takuna Nutramedix 30 ml
Takuna Nutramedix 30 ml
Takuna Nutramedix 30 ml
Takuna Nutramedix 30 ml
Takuna Nutramedix 30 ml
Takuna Nutramedix 30 ml

Takuna Nutramedix 30 ml

CWD10-30
843,34 Kč

Takuna Microbial Defense je extrakt z kůry Cecropia strigosa. Takuna Microbial Defense má velmi silné antimikrobiální a antivirové vlastnosti. Extrakt je účinný zejména proti virům Epstein Barr, Cytomegalovirus a Herpes zoster.

 

Mikrobiální obrana TakunaTakuna Microbial Defense je extrakt z kůry Cecropia strigosa. Takuna Microbial Defense má velmi silné antimikrobiální a antivirové vlastnosti. Extrakt je účinný zejména proti virům Epstein Barr, Cytomegalovirus a Herpes zoster. Takuna také vykazuje antifungální vlastnosti. Oslabuje příznaky provázející infekci. Takuna Microbial je součástí programu Cowden Support Program a měl by být používán ve spojení s dalšími produkty Cowden's Protocol.

Doplněk stravy


Nutramedix®
Nutramedix je americký výrobce doplňků stravy, který působí na americkém trhu od roku 1993. Vyrábí vysoce kvalitní bioaktivní rostlinné extrakty založené na patentované extrakční metodě. Produkty Nutramedix se vyznačují vysokou účinností a širokým spektrem účinku.


Složení: extrakt z kůry Cecropia strigosa, minerální voda, etanol (20-24)%.

Použití: Nalijte 1-30 kapek do 120 ml vody a před pitím minutu počkejte. Začněte 1 kapkou 2x denně (30 minut před jídlem) a postupně zvyšujte příjem. Před použitím lahvičku protřepejte.

Čistá hmotnost: 30 ml

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, v suchu, mimo dosah malých dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nelze používat jako náhradu pestré stravy. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám.

Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.