Samento Nutramedix 60 ml

Samento Nutramedix 60 ml

CWD33-60
1 579,14 Kč
rating Read the 2 reviews
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 2

Samento Microbial Defense je efektivní imunomodulátor. Má široké spektrum antibakteriálních, antifungálních, antivirových a antiparazitických vlastností. Přípravek Samento je účinný proti Borelia burgdorferi a dalším kmenům borrelií, jakož i proti dalším infekcím přenášeným klíšťaty.

 

Samento mikrobiální obranaSamento Microbial Defense je efektivní imunomodulátor. Má široké spektrum antibakteriálních, antifungálních, antivirových a antiparazitických vlastností. Přípravek Samento je účinný proti Borelia burgdorferi a dalším kmenům borrelií, jakož i proti dalším infekcím přenášeným klíšťaty.   Přípravek Samento lze použít při léčbě autoimunitních poruch.   Samento mikrobiální obrana   je součástí programu podpory Cowden a měl by být používán ve spojení s dalšími produkty z Cowdenova protokolu.Doplněk stravy


Nutramedix ®
Nutramedix je americký výrobce doplňků stravy, který na americkém trhu působí od roku 1993. Vyrábí vysoce kvalitní bioaktivní rostlinné extrakty založené na patentované extrakční metodě. Produkty Nutramedix se vyznačují vysokou účinností a širokým spektrem činností.


Složení:   Extrakt z kůry Uncaria tomentosa (TAO Free Uncaria tomentosa), minerální voda, ethanol (20-24)%.

Používání:   Nalijte 1-30 kapek do 120 ml vody a před vypitím chvíli počkejte. Začněte s 1 kapkou 2krát denně (30 minut před jídlem) a postupně zvyšujte příjem. Před použitím lahvičku protřepejte.

Čistá hmotnost: 6 0 ml

Úložný prostor:   Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Pozor:   Nepřekračujte doporučené denní podávání. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy.

Nové
Chris
rating 10
2022-03-03
Chris
It is ok
Good evening
rating 10
2022-01-30
Chris
Good evening
I can say that the products bought from your company arrived to me in optimal time.
I can\'t comment on the quality, until I use them for at least 1/2 month.
With high respect
Chris

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.