• -15%
Sparga Nutramedix 30 ml
Sparga Nutramedix 30 ml
Sparga Nutramedix 30 ml
Sparga Nutramedix 30 ml

Sparga Nutramedix 30 ml

CWD08-30
404,12 Kč 475,44 Kč -15%

Sparga Sulphur Detox je extrakt z kořene chřestu lékařského. Sparga Sulphur Detox podporuje odstranění sulfoantibiotik a dalších léků na bázi sulfonamidů, které blokují sulfátové dráhy těla a dráhy toxinů glutathionu.

 

Sparga Sulphur DetoxSparga Sulphur Detox je extrakt z kořene chřestu lékařského. Sparga Sulphur Detox podporuje odstranění sulfoantibiotik a dalších léků na bázi sulfonamidů, které blokují sulfátové dráhy těla a dráhy toxinů glutathionu. Sparga Sulphur Detox je součástí programu Cowden Support Program a měl by být používán ve spojení s dalšími produkty Cowden's Protocol.Doplněk stravy


Nutramedix®
Nutramedix je americký výrobce doplňků stravy, který působí na americkém trhu od roku 1993. Vyrábí vysoce kvalitní bioaktivní rostlinné extrakty založené na patentované extrakční metodě. Produkty Nutramedix se vyznačují vysokou účinností a širokým spektrem účinku.


Ingredience: extrakt z kořenového kanálku lékařského chřestu, minerální voda, etanol (20-24)%.

Používání: Nalijte 10 kapek (0,5 ml) do 120 ml vody a před pitím počkejte minutu. V případě potřeby lze užívat několikrát denně. Před použitím lahvičku protřepejte.

Čistá hmotnost: 30 ml

Úložný prostor: Skladujte při pokojové teplotě, v suchu, mimo dosah malých dětí.

Pozor: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nelze používat jako náhradu pestré stravy. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám.

Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.