Sealantro Nutramedix 30 ml

Sealantro Nutramedix 30 ml

CWD07-30
837,68 Kč
rating Read the review
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 1

Sealantro Metal Detox je jedinečná směs výtažků ze tří rostlin: Chlorella, Chondracanthus chamissoi a listů koriandru.   Sealantro Metal Detox podporuje detoxikaci těla od těžkých kovů, různých biotoxinů a mnoha dalších toxických látek.

 

Sealantro Metal DetoxSealantro Metal Detox je jedinečná směs výtažků ze tří rostlin: Chlorella, Chondracanthus chamissoi a listů koriandru.   Sealantro Metal Detox podporuje detoxikaci těla od těžkých kovů, různých biotoxinů a mnoha dalších toxických látek.   Je zvláště účinný při odstraňování látek, jako je olovo, nikl, arsen, hliník, rtuť, cín, bar, titan, kadmium, radia, stříbro a indium.   Sealantro Metal Detox   je součástí programu podpory Cowden a měl by být používán ve spojení s dalšími produkty z Cowdenova protokolu.Doplněk stravy


Nutramedix ®
Nutramedix je americký výrobce doplňků stravy, který na americkém trhu působí od roku 1993. Vyrábí vysoce kvalitní bioaktivní rostlinné extrakty založené na patentované extrakční metodě. Produkty Nutramedix se vyznačují vysokou účinností a širokým spektrem činností.


Složení:   Extrakt z chlorelly, extrakt z kamzíka Chondracanthus, extrakt z listů koriandru, minerální voda, ethanol (20–24)%.

Používání:   Nalijte 40 kapek do 120 ml vody a před vypitím chvíli počkejte.   V případě potřeby jej lze užívat několikrát denně.   Před použitím lahvičku protřepejte.

Čistá hmotnost:   30 ml

Úložný prostor:   Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Pozor:   Nepřekračujte doporučené denní podávání. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy.

Nové
Great
rating 10
2022-03-07
aleksandra_ku
Great and fast shipping

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.