Sealantro Nutramedix 30 ml
Sealantro Nutramedix 30 ml
Sealantro Nutramedix 30 ml
Sealantro Nutramedix 30 ml
Sealantro Nutramedix 30 ml
Sealantro Nutramedix 30 ml

Sealantro Nutramedix 30 ml

CWD07-30
837,68 Kč
rating Read the 2 reviews
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 2

Sealantro Metal Detox je unikátní směs extraktů ze tří rostlin: Chlorella, Chondracanthus chamissoi a listy koriandru. Sealantro Metal Detox podporuje detoxikaci organismu od těžkých kovů, různých biotoxinů a mnoha dalších toxických látek.

 

Sealantro Metal DetoxSealantro Metal Detox je unikátní směs extraktů ze tří rostlin: Chlorella, Chondracanthus chamissoi a listy koriandru. Sealantro Metal Detox podporuje detoxikaci organismu od těžkých kovů, různých biotoxinů a mnoha dalších toxických látek. Je zvláště účinný při odstraňování látek, jako je olovo, nikl, arsen, hliník, rtuť, cín, tyče, titan, kadmium, radium, stříbro a indium. Sealantro Metal Detox je součástí programu Cowden Support Program a měl by být používán ve spojení s dalšími produkty Cowden's Protocol.Doplněk stravy


Nutramedix®
Nutramedix je americký výrobce doplňků stravy, který působí na americkém trhu od roku 1993. Vyrábí vysoce kvalitní bioaktivní rostlinné extrakty založené na patentované extrakční metodě. Produkty Nutramedix se vyznačují vysokou účinností a širokým spektrem účinku.


Ingredience: Extrakt z chlorelly, extrakt z kamzíku Chondracanthus, extrakt z listů koriandru, minerální voda, etanol (20-24)%.

Používání: Nalijte 40 kapek do 120 ml vody a před pitím počkejte minutu. V případě potřeby lze užívat několikrát denně. Před použitím lahvičku protřepejte.

Čistá hmotnost: 30 ml

Úložný prostor: Skladujte při pokojové teplotě, v suchu, mimo dosah malých dětí.

Pozor: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nelze používat jako náhradu pestré stravy. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám.

Nové
Excellent produit
rating 10
2023-04-14
Lisa
Excellent produit pour éliminer tous déchets toxiques liés à la destruction de borelias ou candidas. 2 à 3 pipettes tous les soirs. Réveil léger !
Great
rating 10
2022-03-07
aleksandra_ku
Great and fast shipping

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.