• -80%
GlucoMedix 60 ml

GlucoMedix 60 ml

CWD36-60
Out-of-Stock
232,74 Kč 1 163,71 Kč -80%
Tato synergická směs spojuje dvě naše oblíbené bylinky, Stévii a Samento, pro podporu multisystémové podpory a rovnováhy.

 

GlucoMedixTato synergická směs spojuje dvě naše oblíbené bylinky, Stévii a Samento, pro podporu multisystémové podpory a rovnováhy. Podpořte své zdravé hladiny glukózy pomocí harmonické směsi, která může pomoci vašemu tělu samoregulovat jeho nejdůležitější systémy.

Doplněk stravy


Nutramedix®
Nutramedix je americký výrobce doplňků stravy, který působí na americkém trhu od roku 1993. Vyrábí vysoce kvalitní bioaktivní rostlinné extrakty založené na patentované extrakční metodě. Produkty Nutramedix se vyznačují vysokou účinností a širokým spektrem účinku.


Složení: patentovaná směs: extrakt z listů stévie a extrakt z kůry Uncaria tomentosa 3ml
další složky: minerální voda, ethanol (20-24%)

Použití: Pro příležitostnou podporu užívejte 30 minut před jídlem. Pro mírnou podporu užívejte 30 kapek dvakrát denně. Pro maximální podporu užívejte 60 kapek dvakrát denně. Dávkování může také řídit váš zdravotník. Pokud užíváte léky na snížení hladiny glukózy, poraďte se před užitím se svým lékařem.

Čistá hmotnost: 60 ml

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, v suchu, mimo dosah malých dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nelze používat jako náhradu pestré stravy. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám.

Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.