• Nové
Vegan Collagen Builder, 60 kapslí

Vegan Collagen Builder, 60 kapslí

Swanson
SWA175
401,86 Kč

Veganský kolagen pro posílení zdraví kloubů, vlasů a pokožky.

 

Veganský Collagen Builder

Vegan Collagen Builder je doplněk stravy, který neobsahuje složky živočišného původu, jako je rybí kolagen nebo želatina. Toto je ideální volba pro lidi na vegetariánské nebo veganské stravě. Tento doplněk stravy byl vytvořen pro podporu přirozené tvorby kolagenu v těle.

Swanson®

Swanson Health Products je americký výrobce a distributor doplňků stravy založený v roce 1969. Společnost je největším soukromým prodejcem vitaminových katalogů v USA. Její produkty jsou vyráběny v souladu se správnou výrobní praxí (GMP).

Doplněk stravy

Složení: Kyselina askorbová, extrakt z bambusu, Dermaval®, vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), prášek z bílé rýže, organický rýžový koncentrát.

Obsah v doporučené denní dávce (1 kapsle):

100 mg - vitamín C (jako kyselina askorbová)

100 mg - Bambusový extrakt (Bambusa vulgaris) (stonek a list) (standardizovaný na 70% oxid křemičitý)

50 mg - Dermaval®: [koncentrát z granátového jablka (Punica grantum) (ovoce), koncentrát z chřestu (Asparagus officinalis) (výhonky), koncentrát z okry (Abelmoschus esculentus) (lusk), koncentrát z kávových bobulí (Coffea arabica) (ovoce), koncentrát kvercetinu (Sophora japonica) (květ), Acerola Cherry (Malpighia glabra) (ovoce), Camu Camu (Myrciaria dubia) (ovoce), Acai (Euterpe oleracea) (celé ovoce), Mangostan koncentrát (Garcinia mangostana) (celé ovoce)]

Doporučená denní dávka: 1 kapsle denně. Mělo by se užívat s vodou.

Obsah balení: 60 kapslí veggie

Skladování: Výrobek skladujte při pokojové teplotě, v suchu, mimo dosah malých dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou porci pro konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze používat jako náhradu pestré stravy. Přípravek se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám.

Product added to wishlist
Product added to compare.