Organický osobní venkovní sprej 100 (ml)

Organický osobní venkovní sprej 100 (ml)

Eco By Sonya
ES01
Poslední kusy skladem
390,54 Kč
rating Read the review
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 1
Organický osobní venkovní sprej

je chytrá směs esenciálních olejů a organických ingrediencí včetně citronového eukalyptu, citronely, bazalky, citronové trávy a cedrového dřeva.

 
Organický osobní venkovní sprej

je lahodně vonící, povznášející a osvěžující organický tělový sprej a pokojový sprej. Organický tělový sprej je chytrá směs esenciálních olejů a organických složek včetně citronového eukalyptu, citronely, bazalky, citronové trávy a cedrového dřeva. Neobsahuje syntetické přísady a agresivní chemikálie Místo toho je vyroben pouze z certifikovaných organických a přírodních přísad pocházejících z matky přírody. Organický osobní venkovní sprej je také veganský a bez krutostí!

Díky chytré kombinaci ingrediencí s antibakteriálními vlastnostmi bude Organic Personal Outdoor Spray také hydratovat a vyživovat vaši pokožku.

 

Složení : organická šťáva z listů aloe vera*, organický alkohol (z cukrové třtiny)*, přírodní kaprylyl/kaprylglukosid (odvozený z cukru)**, organický olej z máty peprné*, organický olej z cedrového dřeva*, organický cedrový olej* z cedrového dřeva* Stromový olej*, Organický bazalkový olej*, Organický hřebíčkový olej*, Organický koriandrový olej*, Organický citronový eukalyptový olej*, Organický citronelový olej*, Přírodní kokosový glutamát sodný (z rostlinného původu)**, Přírodní glycerylkaprylát (z rostlinného původu)** , přírodní polyglyceryl-6 oleát (získaný ze zeleniny)**, sodíkový surfaktin (přírodní konzervační látka)**, kyselina citronová (získaný z citrusových plodů)**, citral (získaný z citrusových plodů)**, geraniol (z rostlin)**, eugenol (z rostlin)**, limonen (z ovoce)**, linalool (z rostlin)**, citronellol (z rostlin)**

VŠECHNY ingredience buď *Organické nebo **Přírodní 

NO Hidden Nasties!

Organický osobní venkovní sprej

neobsahuje…

  • ŽÁDNÉ syntetické přísady
  • ŽÁDNÉ škodlivé chemikálie
  • Chvály a recenze

 

ECO OD SONYA ŘADA OVLADAČŮ:

Eco By Sonya je společnost založená na autenticitě a transparentnosti, a proto jsou naše certifikace TAK důležité

  • Řada produktů péče o opálení a tělo je vyrobena ze 100% organických, přírodních ingrediencí Certifikováno organizací Organic Food Chain Australia
  • Eco od Sonya je akreditován bez toxických látek od Safe Cosmetics Australia
  • Eco By Sonya je hrdě veganská, licencovaná organizací PETA a akreditovaná organizací Choose Cruelty Free.

 

Čistá hmotnost: 100 ml

Skladování:  Uchovávejte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.