Sleva! Mora Nutramedix 30 ml Zobrazit větší

Mora Microbial Defense Nutramedix 30 ml

CWD05-30

Nový produkt

Mora Microbial Defense je receptura ze tří rostlinných extraktů: běžné příze (latinsky Achillea millefolium), Capirona (latinsky Calycophyllum sp.) A ostružiny.

Více informací

Kč422.53

-50%

Kč845.05

Více informací

Mora mikrobiální obrana

Mora Microbial Defense je receptura ze tří rostlinných extraktů - řebříčku obecného (Latin Achillea millefolium), Capirony (Latin Calycophyllum sp.) A Blackberry.Doplněk stravyNutramedix ®
Nutramedix je americký výrobce doplňků stravy, který na americkém trhu působí od roku 1993. Vyrábí vysoce kvalitní bioaktivní rostlinné extrakty založené na patentované extrakční metodě. Produkty Nutramedix se vyznačují vysokou účinností a širokým spektrem činností.


Složení:   extrakt z listů ostružiny, výtažek z řebříčku, extrakt z kůry Calycophyllum, minerální voda, ethanol (20-24)%.

Doporučený denní příjem :   Nalijte 1-30 kapek (až 1,5 ml) do 120 ml vody a před vypitím chvíli počkejte.   Začněte s 1 kapkou 2krát denně (30 minut před jídlem) a postupně zvyšujte příjem.   Před použitím lahvičku protřepejte.

Čistá hmotnost:   30 ml

Úložný prostor:   Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Pozor:   Nepřekračujte doporučené denní podávání. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy.

Reviews