Petržel Nutramedix 30 ml
Petržel Nutramedix 30 ml
Petržel Nutramedix 30 ml
Petržel Nutramedix 30 ml
Petržel Nutramedix 30 ml
Petržel Nutramedix 30 ml

Petržel Nutramedix 30 ml

CWD11-30
560,34 Kč

Petržel Detox je výtažek z listů petrželky (lat. Petroselinum crispum).   Petržel Detox čistí tělo od toxinů a biotoxinů, detoxikuje játra, ledviny, lymfatický systém a mezibuněčné prostory.

 

Petržel Detox
Petržel Detox je výtažek z listů petrželky (lat. Petroselinum crispum).   Petržel Detox čistí tělo od toxinů a biotoxinů, detoxikuje játra, ledviny, lymfatický systém a mezibuněčné prostory. Petržel Detox také čistí krev a snižuje Herxovu reakci.   Navíc doplňuje nedostatek vápníku, železa, thiaminu, riboflavinu, karotenu, vitaminu A a vitaminu C. Petržel Detox   je součástí programu podpory Cowden a měl by být používán ve spojení s dalšími produkty z Cowdenova protokolu.Doplněk stravyNutramedix ®
Nutramedix je americký výrobce doplňků stravy, který na americkém trhu působí od roku 1993. Vyrábí vysoce kvalitní bioaktivní rostlinné extrakty založené na patentované extrakční metodě. Produkty Nutramedix se vyznačují vysokou účinností a širokým spektrem činností.

Složení:   Extrakt z petrželky (Petroselinum crispum), minerální voda, ethanol (20-24)%.

Používání:   Nalijte 10 kapek (0,5 ml) do 120 ml vody a před vypitím chvíli počkejte.   V případě potřeby jej lze užívat několikrát během dne.   Před použitím lahvičku protřepejte.   Pokud zaznamenáte Herxovu reakci, vezměte 10 kapek petrželky Detox v průměru každých 10 minut po dobu 1–2 hodin.

Čistá hmotnost:   30 ml

Úložný prostor:   Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Pozor:   Nepřekračujte doporučené denní podávání. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy.

Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.