Chia semínka (200g)

Chia semínka (200g)

AST03
Poslední kusy skladem
48,27 Kč

Chia semena jsou semena šalvěje španělské šalvěje (lat. Salvia hispanica). Chia semínka jsou známá svými výjimečnými nutričními a zdravotními přínosy.

 

Chia semínka

Semena Chia jsou semena šalvěje španělské šalvěje (lat. Salvia hispanica). Chia semínka jsou známá svými výjimečnými nutričními a zdravotními přínosy. Chia semínka obsahují bílkoviny, tuky (omega-3, omega-6 mastné kyseliny) a vlákninu. Vysoký obsah omega-3 kyselin v těchto semenech podporuje funkci mozku, usnadňuje učení a zlepšuje paměť a koncentraci. Obsahují také vysoké množství vlákniny, která podporuje trávicí systém, zlepšuje trávení a stimuluje střevní motilitu. Chia semínka byste však neměli jíst, pokud máte zánětlivé stavy ve střevech a jiná gastrointestinální onemocnění. Semena Chia navíc obsahují antioxidanty, které působí proti volným radikálům odpovědným za stárnutí pokožky. Můžete přidat celá a mletá semena do müsli, jogurtů, salátů a pečiva. Mohou být také namočené ve vodě nebo džusu a použity jako přírodní zahušťovadlo do polévek.

Zielarnia Astron

Zielarnia Astron je polský distributor kvalitních rostlinných produktů. Společnost působí na polském trhu již více než 15 let. Suroviny pro její výrobky přicházely pro pečlivě vybrané dodavatele. Mnoho bylin v jejich nabídce je divoce vytvořených.

Složení:   100% Chia semínka

Čistá hmotnost:   200 g

Úložný prostor:   Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.