Hojení Coinfections Lyme Disease - Stephen Buhner

Hojení Coinfections Lyme Disease - Stephen Buhner

BK04
528,25 Kč

Hojení Coinfectes Lyme Disease: Doplňkové a holistické léčby pro Bartonella a Mycoplasma

 

Hojení Coinfectes Lyme Disease: Doplňková a holistická léčba Bartonella a Mycoplasma

Průvodce přirozenou léčbou dvou nejběžnějších a nejškodlivějších infekcí lymské boreliózy - Bartonella a Mycoplasma• Odhaluje, jak tyto stavy často nediagnostikují, komplikují léčbu Lyme a způsobují řadu příznaků - od artritidy po těžkou mozkovou dysfunkci


• Nastiňuje přírodní léčbu obou infekcí, bylin a doplňků pro specifické příznaky a pro boj s přehnaným imunitním systémem• Recenze nejnovějšího vědeckého výzkumu týkajícího se infekcí Bartonella a Mycoplasma a toho, jak je léčba antibiotiky často neúčinnáKaždý rok odhadují vědci z Harvardu téměř 250 000 nových infekcí způsobených lymskou boreliózou - pouze 10% z nich bude přesně diagnostikováno. Jedním z největších faktorů nesprávné diagnózy lymské boreliózy je přítomnost dalších infekcí přenášených klíšťaty, které maskují nebo zhoršují příznaky lymské boreliózy a komplikují léčbu. Dvě z nejběžnějších a nejškodlivějších lymských infekcí jsou Bartonella a Mycoplasma. Téměř 35 milionů lidí ve Spojených státech je asymptomaticky infikováno každým z těchto patogenů a nejméně 10 procent se stane symptomatickými každý rok - s příznaky od artritidy po těžkou mozkovou dysfunkci.Stephen Buhner, který destiluje stovky recenzovaných článků v časopisech o nejnovějším vědeckém výzkumu Bartonella, Mycoplasma a Lyme nemoci, zkoumá komplexní synergii mezi těmito infekcemi a odhaluje, jak mohou všichni tři po léčbě antibiotiky zůstat nediagnostikovaní nebo se znovu objeví. Vysvětluje, jak tyto coinfections vytvářejí v těle kaskády cytokinů - v podstatě posílají imunitní systém do přehnané, nekontrolované odpovědi podobně jako revmatoidní artritida nebo rakovina. Podrobně popisuje účinné přírodní celostní metody zaměřené na byliny a doplňky, jako je systémová antibakteriální bylina Sida acuta , která působí na ochranu krvinek před napadením organismy, a odhaluje, jak léčit specifické příznaky, přerušit kaskády cytokinů a vrátit imunitní systém zpět vyvážení a doplnění probíhající léčby lymské boreliózy.

Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.