L-arginin 1000 mg, 120 tablet Zobrazit větší

L-arginin 1000 mg, 120 tablet

NOW08

Nový produkt

L-arginin je látka, jejíž nedostatek může vést k nerovnováze v lidském těle.

Více informací

rating Read the review
Average rating: 9/10 Number of reviews: 1

Kč500.12

Více informací

L-arginin

 

L-arginin je látka, jejíž nedostatek může vést k nerovnováze v lidském těle. Jeho hladiny mohou během infekcí Babesií a Bartonellou klesat. L-arginin je velmi důležitá aminokyselina, protože je nezbytná pro replikaci a dělení buněk, ochranu endoteliální integrity, hojení ran, zdravou imunitní funkci a správnou hormonální aktivitu. Aminokyselina chrání kosti a pomáhá opravit jejich mikrobiální poškození. Snižuje také čas potřebný k zahojení ran.

 

Nyní Foods ®

Foods ® je nyní americký výrobce a distributor doplňků stravy. Společnost působí od roku 1948 a je jedním z lídrů na trhu. Produkty Now Foods ® se vyrábějí podle nejvyšších standardů správné výrobní praxe (GMP).

 

Doplněk stravy

 

Složení: L-arginin, celulóza, kyselina stearová (rostlinný zdroj), sodná sůl kroskarmelózy, oxid křemičitý a vegetariánský potah.

 

Obsah v doporučené denní dávce (1 tableta): L-Arginin - 1000 mg

 

Doporučený denní příjem (dospělí): Užívejte 1 tabletu dvakrát denně podle potřeby. Užívejte mezi jídly nebo před spaním s sacharidovým nápojem, abyste usnadnili vstřebávání.

 

Čistá hmotnost: 120 tablet

 

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávky ke konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Výrobek se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reviews

rating
Bon rapport qualité prix
Cachets un peu gros pour mon gosier rétréci comme beaucoup de malades de lyme