Vitamin E Tokotrienoly Complex Plus 50mg Tokotrienoly Q10, 60 tobolek.

Vitamin E Tokotrienoly Complex Plus 50mg Tokotrienoly Q10, 60 tobolek.

Aliness
ALI19
406,95 Kč

Aliness Tokotrienols Complex PLUS je doplněk stravy obsahující patentovaný komplex EVNol Suprabio ™, který obsahuje vysoce vstřebatelné přírodní sloučeniny vitaminu E.

 

Vitamin E Tokotrienoly Complex Plus 50mg Tokotrienoly Q10

Aliness Tokotrienols Complex PLUS je doplněk stravy obsahující patentovaný komplex EVNol Suprabio ™, který obsahuje vysoce vstřebatelné přírodní sloučeniny vitaminu E. Komplex byl získán ze surového palmového oleje z prvního lisování. EVNol Suprabio ™ je jediný komplex tohoto typu, který byl schválen FDA (Food and Drug Administration). Přípravek také obsahuje koenzym Q10 a směs karotenoidů, které mají stejně jako vitamin E antioxidační aktivitu. EVNOL SUPRABIOTM zvyšuje absorpci tokotrienolů až o 300% v krvi a v orgánech.

Vitamin E je vlastně skupina sloučenin - derivátů tokoferolů a tokotrienolů - s podobnou aktivitou a chemickou strukturou (obsahující chromanovou kostru). Jsou to sloučeniny rozpustné v tucích. Podle definice musí být vitamin E dodáván s jídlem.

MedicaLine

MedicaLine je polský výrobce léčivých přípravků a doplňků stravy, který působí na místním trhu od roku 2007. MedicaLine vlastní značku doplňků stravy Aliness. Výrobky značky Aliness obsahují přírodní sloučeniny, které se vyznačují rychlou a vysokou úrovní absorpce účinných látek. Vitamíny z jejich nabídky mohou užívat lidé s bezlepkovou dietou i lidé s alergiemi a intolerancí laktózy.

 

Doplněk stravy

 

Složení:   EVNol SupraBio ™, směs tokotrienolů, rostlinného skvalenu, komplexu fytosterolů, směsi karotenoidů, koenzymu Q10, složek tobolek (želatina, zvlhčovadlo: glycerin, čištěná voda).

Obsah v doporučené denní porci (1 kapsle) (% RWS-referenční denní příjem%) :

EVNol Suprabio ™ - 345 mg

Směs tokotrienolů, včetně: - 50 mg

d-gama-tokotrienol - 25 mg

d-alfa-tokotrienol - 16 mg

d-delta-tokotrienol - 7 mg

d-beta-tokotrienol - 2 mg

Vitamin E (včetně EVNol Suprabio ™ (d-alfa-tokoferol) a směsi tokotrienolů) - 63,50 mg (* 530,00% denní dávky)

Rostlinný skvalen - 6,58 mg

Komplex fytosterolů - 3,29 mg

Směs karotenoidů - 10 µg

Koenzym Q10 - 1,5 µg

                                       

Doporučený denní příjem:   1 kapsle během jídla.

Čistá hmotnost: 60 tobolek

Úložný prostor:   Chraňte před světlem, skladujte při pokojové teplotě na suchém místě nepřístupném malým dětem.

 

Pozor:   Během dne nepřekračujte doporučené denní dávky. Tento produkt nemohou používat těhotné nebo kojící ženy. Tento produkt nelze použít jako náhradu pestré stravy.

Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.