Vitamin D3 Forte 4000IU, 120 tobolek

Vitamin D3 Forte 4000IU, 120 tobolek

ALI02
186,78 Kč
rating Read the 2 reviews
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 2

Vitamin D pomáhá udržovat zdravé kosti a zuby. Usnadňuje vstřebávání vápníku a pomáhá udržovat jeho správnou hladinu v krvi.

 

Vitamin D3 Forte 4000IU

 

Vitamin D pomáhá udržovat zdravé kosti a zuby. Usnadňuje vstřebávání vápníku a pomáhá udržovat jeho správnou hladinu v krvi. Vitamin D navíc podporuje fungování svalového systému a imunitního systému.

 

MedicaLine

MedicaLine je polský výrobce léčivých přípravků a doplňků stravy, který působí na místním trhu od roku 2007. MedicaLine vlastní značku doplňků stravy Aliness. Výrobky značky Aliness obsahují přírodní sloučeniny, které se vyznačují rychlou a vysokou úrovní absorpce účinných látek. Vitamíny z jejich nabídky mohou užívat lidé s bezlepkovou dietou i lidé s alergiemi a intolerancí laktózy.

Doplněk stravy

Složení:   objemové činidlo: Extra panenský olivový olej, hovězí želatina, glycerin, voda, vitamin D3 z lanolinu (cholekalciferol).

 

Tobolka je naplněna olivovým olejem, který obsahuje velké množství přírodního tuku. Přírodní tuk usnadňuje vstřebávání vitaminu D.

 

Obsah v doporučené denní porci (1 kapsle) (referenční denní příjem%):   Vitamin D3 - 100 mcg = 4000 jm (2 000,00%)

 

Doporučený denní příjem:   Užívejte 1 tobolku denně, nejlépe během jídla.

 

Čistá hmotnost: 120 tobolek

 

Úložný prostor:   Chraňte před světlem, skladujte při pokojové teplotě na suchém místě nepřístupném malým dětem.

 

Pozor:   Během dne nepřekračujte doporučené denní dávky. Tento produkt nemohou používat těhotné nebo kojící ženy. Tento produkt nelze použít jako náhradu pestré stravy.

 

Nové
rating 10
2021-08-04
Anonymous
rating 10
2020-09-08
Apostolos

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.