Řez kůry magnólie (Nuherbs Co.) (453,5 g)

Řez kůry magnólie (Nuherbs Co.) (453,5 g)

NUHC07
Out-of-Stock
730,14 Kč
rating Read the review
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 1

Kůra magnólie se používá k léčbě příznaků neuroboreliózy (paralýza, paréza, deprese, úzkost, akutní stres, úzkost, problémy s pamětí) a příznaků lymské artritidy (osteoartritida, artralgie).

 

Kůra magnólie

Lat. Magnolia officinalis

Čínské jméno: Hou Po

Kůra magnólie se používá k léčbě příznaků neuroboreliózy (paralýza, paréza, deprese, úzkost, akutní stres, úzkost, problémy s pamětí) a příznaků lymské artritidy (osteoartritida, artralgie). Inhibuje prozánětlivé interleukiny, které přispívají k zánětu kostního kloubu a nervového systému. Kůra magnólie má také silné anxiolytické a antidepresivní vlastnosti.

Nuherbs Co.

Nuherbs Co. je přední americký dovozce vysoce kvalitních laboratorně testovaných čínských bylinných receptur, hromadných bylin, dodávek čínské medicíny a dalších zakázkových produktů. Nuherbs Co. je jedním z nejznámějších čínských dodavatelů bylin na americkém trhu. Společnost působí od roku 1979.

Složení: Kůra Magnolia officinalis

Čistá hmotnost: 453,5 g

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Nové
rating 10
2021-01-20
a9408703@hotmail.com\r\nVersand erfolgt immer rasch, die Tinkturen sind sehr gut eingepackt, damit es zu keinen Beschädigungen kommt. Ich bin sehr zufrieden und bestelle oft.\r\n

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.