Japonská křídlatka Standartized na 10% Resveratrol, 500mg, 500 tobolek

25-O7XD-B2WH

Nový produkt

Japonská křídlatka stimuluje a moduluje imunitní systém a má protizánětlivé vlastnosti. Rostlina je bohatým zdrojem resveratrolu, který stimuluje mikrocirkulaci.

Více informací

rating Read the 4 reviews
Average rating: 10/10 Number of reviews: 4

Kč1,291.62 s DPH

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
3 3% Až do Kč116.25
5 5% Až do Kč322.91
10 10% Až do Kč1,291.62

Více informací

Japonská křídlatka

Lat. Polygonum cuspidatum

Čínské jméno: Hu Zhang

 

 

Japonská křídlatka stimuluje a moduluje imunitní systém a má protizánětlivé vlastnosti. Rostlina je bohatým zdrojem resveratrolu, který stimuluje mikrocirkulaci. Kromě resveratrolu obsahuje celá rostlina mnoho účinných látek, které mají antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti proti spirochete proti lymské borelióze. Díky těmto vlastnostem je křídlatka japonská jednou z nejlepších bylin pro léčbu lymské boreliózy a jejích infekcí. Látky obsažené v Polygonum cuspidatum jsou schopné procházet hematoencefalickou bariérou a ovlivňovat centrální nervový systém, kde chrání mozek před poškozením po zánětu, mikrobiálními endotoxiny a bakteriálními infekcemi. Japonská křídlatka dále usnadňuje krevní oběh, zejména v kloubech, mozku, očích, srdci a kůži. Díky této vlastnosti je rostlina obzvláště užitečná při léčbě lymské boreliózy, protože usnadňuje tok krve do míst, která jsou obtížně dosažitelná látkami, které ničí spirochety. Funguje společně s léčivy a bylinkami, což jim usnadňuje přístup k spirochetám Borrelia.

 

 

Lymeherbs

Doplněk stravy


Složení: Extrakt z oddenku japonského křídlatka (Polygonum cuspidatum) standartizovaný na 10% resveratrol, kapsle: hypromelóza.

Obsah v doporučené denní porci (1 kapsle):   Extrakt z oddenku japonského křídlatky (Polygonum cuspidatum) standartizovaný na 10% resveratrol - 500 mg

Doporučený denní příjem:   užijte jednu tobolku denně.

Čistá hmotnost: 500 tobolek

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávky ke konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Produkt se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy.

 

Reviews

Filter reviews
(4)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Reset

rating
Good!
rating
rating
rating
La Renouée du japon Standartized à 10% de Resvéra
Bonjour, rnrnJe recommande vivement les produits de "Lymeherbs". La livraison était très rapide vers la France, et l'emballage des produits était parfait. Cordialement, Thierry Gschwind