Takuna Nutramedix 60 ml

Takuna Nutramedix 60 ml

CWD32-60
1 335,76 Kč
rating Read the 2 reviews
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 2

Takuna Mikrobiální Obrana je výtažek získávaný z kůry Cecropia strigosa. Takuna Mikrobiální Obrana má velmi silné antimikrobiální a antivirové vlastnosti. Extrakt je účinný zejména proti viry Epstein-Barrové, Cytomegalovirus a Herpes zoster.

 

Takuna Mikrobiální ObranaTakuna Mikrobiální Obrana je výtažek získávaný z kůry Cecropia strigosa. Takuna Mikrobiální Obrana má velmi silné antimikrobiální a antivirové vlastnosti. Extrakt je účinný zejména proti viry Epstein-Barrové, Cytomegalovirus a Herpes zoster. Takuna také vykazuje protiplísňové vlastnosti. To oslabuje příznaky doprovázející infekce. Takuna Mikrobiální je zahrnuta v Cowden Program Podpory a měl by být používán ve spojení s jinými výrobky z Cowden je Protokol.

Doplněk stravy


Nutramedix ®
Nutramedix je Americký výrobce potravinových doplňků, které působí na americkém trhu od roku 1993. To produkuje vysoce kvalitní bioaktivní rostlinné extrakty na základě patentované extrakční metodou. Nutramedix produkty se vyznačují vysokou účinnost a široké spektrum aktivit.


Ingredience: Cecropia strigosa kůry extrakt, minerální voda, ethanol (20-24)%.

Použití: Nalijte 1 až 30 kapek ve 120 ml vody a počkejte minutu, než pití. Začněte s 1 kapka 2 krát denně (30 minut před jídlem) a postupně zvyšovat příjem. Protřepejte lahvičku před použitím.

Čistá hmotnost: 60 ml

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, v suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Upozornění: nepřekračujte doporučené denní porce. Doplňky stravy nemohou být použity jako náhrada pestré stravy. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy.

Nové
rating 10
2020-09-29
s
rating 10
2020-08-30
Anonymous

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.