Stevia Nutramedix 60ml
Stevia Nutramedix 60ml
Stevia Nutramedix 60ml
Stevia Nutramedix 60ml
Stevia Nutramedix 60ml
Stevia Nutramedix 60ml

Stevia Nutramedix 60ml

CWD31-60
673,54 Kč
rating Read the 3 reviews
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 3

Stevia je výtažek z Stevia rebaudiana. Stevia se používá jako náhražka cukru. Nezvyšuje hladinu cukru v krvi ani se nepodílí na procesu ukládání tuku.

 

Stevia Sweet Herb

Stevia je výtažek z Stevia rebaudiana. Stevia se používá jako náhražka cukru. Nezvyšuje hladinu cukru v krvi ani se nepodílí na procesu ukládání tuku. Extrakt ze stévie má také antimikrobiální aktivitu proti borelám a biofilmu, stejně jako široké spektrum antifungální a antioxidační aktivity. Stevia Sweet Herb je zahrnuta do programu podpory Cowden a měla by být používána ve spojení s dalšími produkty z Cowden's Protocol.

Doplněk stravy

Nutramedix ®

Nutramedix je americký výrobce doplňků stravy, který na americkém trhu působí od roku 1993. Vyrábí vysoce kvalitní bioaktivní rostlinné extrakty založené na patentované extrakční metodě. Produkty Nutramedix se vyznačují vysokou účinností a širokým spektrem činností.

Složení: Extrakt z listu Stevia rebaudiana, minerální voda, ethanol (20-24)%.

Použití: Přidejte 3 nebo více kapek do jídla nebo pití. V případě mikrobiální infekce použijte 30 kapek dvakrát denně. Před použitím lahvičku protřepejte.

Čistá hmotnost: 60 ml

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní podávání. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy.

Nové
STEVIA PURA 100%
rating 10
2021-10-13
CARLOS
De las mejores del mercado, calidad y eficacia.
rating 10
2021-01-13
donatarotondo@libero.it
10/10
rating 10
2020-08-30
Anonymous

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.