Takuna Nutramedix 30 ml
Takuna Nutramedix 30 ml
Takuna Nutramedix 30 ml
Takuna Nutramedix 30 ml

Takuna Nutramedix 30 ml

CWD10-30
843,34 Kč

Mikrobiální obrana Takuna je výtažek z kůry Cecropia strigosa. Mikrobiální obrana Takuna má velmi silné antimikrobiální a antivirové vlastnosti. Extrakt je účinný zejména proti virům Epstein Barr, Cytomegalovirus a Herpes zoster.

 

Mikrobiální obrana TakunaMikrobiální obrana Takuna je výtažek z kůry Cecropia strigosa. Mikrobiální obrana Takuna má velmi silné antimikrobiální a antivirové vlastnosti. Extrakt je účinný zejména proti virům Epstein Barr, Cytomegalovirus a Herpes zoster. Takuna také vykazuje antifungální vlastnosti. Oslabuje příznaky doprovázející infekci. Takuna Microbial je zahrnuta v programu podpory Cowden a měla by být používána ve spojení s dalšími produkty z Cowden's Protocol.

Doplněk stravy


Nutramedix ®
Nutramedix je americký výrobce doplňků stravy, který na americkém trhu působí od roku 1993. Vyrábí vysoce kvalitní bioaktivní rostlinné extrakty založené na patentované extrakční metodě. Produkty Nutramedix se vyznačují vysokou účinností a širokým spektrem činností.


Složení: Extrakt z kůry Cecropia strigosa, minerální voda, ethanol (20-24)%.

Použití: Nalijte 1-30 kapek do 120 ml vody a před vypitím chvíli počkejte. Začněte s 1 kapkou 2krát denně (30 minut před jídlem) a postupně zvyšujte příjem. Před použitím lahvičku protřepejte.

Čistá hmotnost: 30 ml

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní podávání. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy.

Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.