Serrapeptase Nutramedix 120 tobolek

Serrapeptase Nutramedix 120 tobolek

CWD51-C
1 018,80 Kč
rating Read the review
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 1

Serrapeptáza je proteolytický enzym (rozkládající se protein) odvozený z trávicího systému bource morušového. Tento enzym bojuje proti fibrinu chránícím bakterie Borrelia a pomáhá rozkládat mikrobiální biofilm.

 

SerrapeptázaSerrapeptáza je proteolytický enzym (rozkládající se protein) odvozený z trávicího systému bource morušového. Tento enzym bojuje proti fibrinu chránícím bakterie Borrelia a pomáhá rozkládat mikrobiální biofilm. Šíření fibrinu, který chrání bakterie, činí buňky imunitního systému účinnými při útoku a eradikaci patologické mikroflóry. Serrapeptáza navíc rozkládá fibrin ulpívající na stěnách kapilár a tím zlepšuje transport kyslíku do tkání. Takže v těch tkáních, kde převládá prevalence anaerobních podmínek, příznivých pro vývoj bakterií, se prostředí změní na kyslík, což je pro bakterie špatné. Serrapeptáza je neškodná pro živé buňky nebo tkáně v lidském těle. Serrapeptáza   je součástí programu podpory Cowden a měl by být používán ve spojení s dalšími produkty z Cowdenova protokolu.

Doplněk stravy


Nutramedix ®
Nutramedix je americký výrobce doplňků stravy, který na americkém trhu působí od roku 1993. Vyrábí vysoce kvalitní bioaktivní rostlinné extrakty založené na patentované extrakční metodě. Produkty Nutramedix se vyznačují vysokou účinností a širokým spektrem činností.


Složení:   Propietární směs extraktu z topinamburu serrappetázy, vegetariánské tobolky (hypromelóza a voda), stearan hořečnatý rostlinného původu.

Obsah v doporučené denní dávce (2 kapsle):   Propietární směs extraktu serrappetázy z topinamburu - 1000 mg

Doporučený denní příjem:   1-3 kapsle, 1–3krát denně zapité sklenicí vody nejméně 30 minut před jídlem.


Čistá hmotnost:   120 tobolek

Úložný prostor:   Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Pozor:   Nepřekračujte doporučené denní podávání. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy.

Nové
rating 10
2021-04-04
Aiva

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.