Enula Nutramedix 30 ml

Enula Nutramedix 30 ml

CWD03-30
871,64 Kč

Enula Microbial Defense je jedinečná směs výtažků ze tří rostlin: Elecampane, Jalapa a Blood Wiss.   Enula má protizánětlivé vlastnosti a široké spektrum antimikrobiálních, antivirových, antivirových, antibakteriálních účinků.

 

Enula
 Enula Microbial Defense je jedinečnou směsí patentované směsi extraktů ze dvou rostlin: Elecampane (Inula helenium) a Jalapa (Ipomoea jalapa).

Nutramedix ®
Nutramedix je americký výrobce doplňků stravy, který na americkém trhu působí od roku 1993. Vyrábí vysoce kvalitní bioaktivní rostlinné extrakty založené na patentované extrakční metodě. Produkty Nutramedix se vyznačují vysokou účinností a širokým spektrem činností.

Doplněk stravy


Složení:   Skvělý extrakt z Ománu, extrakt z Jalapy, minerální voda, ethanol (20–24)%.

Doporučený denní příjem:   30 kapek přidejte až 120 ml vody, počkejte minutu a jíst. Začněte 1 kapkou 2x denně (30 minut před jídlem) a dávku postupně zvyšujte. Před použitím protřepat.

Čistá hmotnost:   30 ml

Úložný prostor:   Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Pozor:   Nepřekračujte doporučené denní podávání. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy.

Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.