• Nové
Dřišťál Nutramedix 30 ml
Dřišťál Nutramedix 30 ml
Dřišťál Nutramedix 30 ml
Dřišťál Nutramedix 30 ml

Dřišťál Nutramedix 30 ml

CWD22-30
730,14 Kč

Dřišťál je tekutý extrakt vyrobený z kořenů Oregon Grapeholly (Mahonia aquifolium). Také známý jako oregonský hroznový kořen je po staletí používán v tradiční čínské medicíně.

 

DřišťálDřišťál je tekutý extrakt vyrobený z kořenů Oregon Grapeholly (Mahonia aquifolium). Také známý jako oregonský hroznový kořen je po staletí používán v tradiční čínské medicíně.

Doplněk stravy


Nutramedix®
Nutramedix je americký výrobce doplňků stravy, který působí na americkém trhu od roku 1993. Vyrábí vysoce kvalitní bioaktivní rostlinné extrakty založené na patentované extrakční metodě. Produkty Nutramedix se vyznačují vysokou účinností a širokým spektrem účinku.


Složení: extrakt z kořene dřišťálu (Mahonia aquifolium), minerální voda, etanol (20-24)%

Použití: 15 až 30 kapek dejte do 120 ml vody a před pitím minutu počkejte. Užívejte 2-4krát denně nebo podle doporučení lékaře.


Čistá hmotnost: 30 ml

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, v suchu, mimo dosah malých dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nelze používat jako náhradu pestré stravy. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.