ProbioBalance, Bifidobacterium Forte Balance 20 mld., 60 rostlinných tobolek.

ProbioBalance, Bifidobacterium Forte Balance 20 mld., 60 rostlinných tobolek.

ALI41
Poslední kusy skladem
503,74 Kč
Doplněk stravy ProbioBalance Bifidobacterium FORTE Balance obsahuje 20 miliard probiotických bakterií v každé kapsli.

 

ProbioBalance

Doplněk stravy ProbioBalance Bifidobacterium FORTE Balance obsahuje 20 miliard probiotických bakterií v každé kapsli. Každá bakterie je pokryta dvojitou lipidovou vrstvou, která poskytuje účinnou bariéru, umožňující bakteriím bezpečně projít kyselým prostředím žaludku, aby se dostala do střeva neporušená, kde má projevit svou biologickou aktivitu.

MedicaLine

MedicaLine je polský výrobce léků a doplňků stravy, který působí na místním trhu od roku 2007. MedicaLine vlastní značku doplňků stravy Aliness. Produkty značky Aliness obsahují přírodní sloučeniny, které se vyznačují rychlou a vysokou úrovní vstřebávání účinných látek. Vitamíny z jejich nabídky mohou užívat lidé s bezlepkovou dietou i lidé s alergií a intolerancí laktózy.

Doplněk stravy

Složení: Bifidobacterium breve BR03, Bifidobacterium animalis lactis BS01, ifidobacterium bifidum BB01, Bifidobacterium infantis BI02, Bifidobacterium longum BL03, bakteriální obal: glycerinové estery mastných kyselin, obal kapsle (pojivo: hydroxypropylmethylcelulóza).

Doporučená denní dávka: 1-2 kapsle denně s jídlem.

Čistá hmotnost: 60 kapslí Vege

Skladování: Chraňte před světlem, skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě nepřístupném malým dětem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku během dne. Tento přípravek nemohou užívat těhotné a kojící ženy. Tento produkt nelze použít jako náhradu pestré stravy.


Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.