Kurkuma (Curcumae longae) prášek (100 g)

Kurkuma (Curcumae longae) prášek (100 g)

Flos
FLS03
Out-of-Stock
23,77 Kč
rating Read the review
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 1

Kurkuma má silné antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Kromě toho má protizánětlivé, antioxidační, čisticí, diuretické, hepatoprotektivní, protirakovinné a antimutagenní vlastnosti.

 

Kurkuma

Lat. Curcumae longae

 

Kurkuma má silné antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Kromě toho má protizánětlivé, antioxidační, čisticí, diuretické, hepatoprotektivní, protirakovinné a antimutagenní vlastnosti. Dr. Rozanski doporučuje použití oddenku kurkumy ve svém protokolu pro léčbu lymské boreliózy kvůli vysoké látce v ní obsažené fytoncidy.

 

Flos ®

 

Zakład Konfekcjonowania Ziół "Flos" je jednou z předních farmaceutických společností s bylinným profilem v Polsku, která byla založena v roce 1988. Její sortiment zahrnuje sušené byliny, bylinné přípravky, doplňky stravy, bylinnou kosmetiku a lékařské výrobky. Společnost splňuje standardy GMP (Good Manufacturing Practices - Principles of Good Manufacturing Practice) a GLP (Good Laboratory Practice - Good Laboratory Practice.)

 

Složení: Curcumae longae, oddenek

 

Čistá hmotnost: 100 g

 

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

 

 

 

Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.