Sarsaparilla (Smilax) prášek (500 g)

Sarsaparilla (Smilax lékařský) prášek (500 g)

PFP07
Out-of-Stock
737,69 Kč
rating Read the 2 reviews
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 2

Sarsaparilla (Smilax) má schopnost vázat endotoxiny v krvi, které jsou uvolňovány mrtvými spirochetami a dalšími koinfekcemi.

Běžné jméno: přestup lékařský

 

Sarsaparilla / Smilax

Lat. Smilax glabra

Čínské jméno: Tu Fu Ling

 

 

Sarsaparilla (Smilax) má schopnost vázat endotoxiny v krvi, které jsou uvolňovány mrtvými spirochetami a dalšími koinfekcemi. Díky této vlastnosti se bylina používá ke snížení síly Herxheimerovy reakce. Sarsaparilla také zvyšuje biologickou dostupnost jiných bylin a léků a působí jako antioxidant. Bylina má navíc antireumatické a analgetické vlastnosti a snižuje stav únavy.

 

Značka Plum Flower ®

 

Výrobky značky Plum Flower® jsou vysoce kvalitní byliny vyráběné společností Mayway Corp. Mayway je rodinný podnik, který dováží a distribuuje tradiční čínskou medicínu od roku 1969. Společnost má certifikát správné výrobní praxe (GMP) a její výrobky neobsahují síru oxid uhličitý, který ovlivňuje kvalitu bylin. Výrobky vysoké čistoty jsou podrobeny kontrole kvality a laboratornímu testování. Značka Plum Flower® je jednou ze značek doporučených Stephenem Buhnerem.

 

Složení: Prášek z kořene Smilax glabra

 

Čistá hmotnost: 500 g

 

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

 

 

Nové
Sarsaparilla
rating 10
2022-03-26
Mariana
Very good
rating 10
2021-05-04
Beata

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.