Quercetin 500™ 500 mg, 200 kapslí

Quercetin 500™ 500 mg, 200 kapslí

JARR04
Out-of-Stock
1 182,94 Kč

Quercetin patří do skupiny flavonoidů. Pomáhá utěsnit krevní cévy a snížit jejich propustnost. Quercetin má také antihistaminový účinek. Zklidňuje následky ozáření a snižuje únavu a stres.

 

kvercetin

Quercetin patří do skupiny flavonoidů. Pomáhá utěsnit krevní cévy a snížit jejich propustnost. Quercetin má také antihistaminový účinek. Zklidňuje následky ozáření a snižuje únavu a stres. Quercetin se podílí na regulaci mnoha buněčných procesů, jako je buněčná proliferace a smrt. Kromě toho má kvercetin ochranný účinek na vitamíny C a E, zabraňuje oxidaci askorbátu.

Jarrowovy vzorce

Jarrow Formulas je americký výrobce doplňků stravy, který působí na americkém trhu od roku 1977. Kompletní řada nutričních produktů společnosti zahrnuje vitamíny, minerály, probiotika, standardizované bylinné koncentráty, aminokyseliny, enzymy a produkty enterální výživy.

Doplněk stravy

Složení: kvercetin, stearát hořečnatý, oxid křemičitý, želatina

Obsah v doporučené denní dávce (1 kapsle): Quercetin - 500 mg

Žádná pšenice, žádný lepek, žádná sója, žádné mléčné výrobky, žádná vejce, žádné ryby / korýši, žádné ořechy.

Bez GMO

Vhodné pro vegetariány/vegany

Doporučená denní dávka: 1 kapsle denně s jídlem

Čistá hmotnost: 200 kapslí

Skladování: Malým dětem nepřístupné. Skladujte v suchu, vyhněte se nadměrnému teplu.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené porce pro konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze užívat jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Výrobek se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám.

Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.