L-arginin 500 mg, 250 tobolek.

L-arginin 500 mg, 250 tobolek.

NOW10
457,32 Kč

L-arginin je látka, jejíž nedostatek může vést k nerovnováze v lidském těle.

 

L-arginin

 

L-arginin je látka, jejíž nedostatek může vést k nerovnováze v lidském těle. Jeho hladiny mohou během infekcí Babesií a Bartonellou klesat. L-arginin je velmi důležitá aminokyselina, protože je nezbytná pro replikaci a dělení buněk, ochranu endoteliální integrity, hojení ran, zdravou imunitní funkci a správnou hormonální aktivitu. Aminokyselina chrání kosti a pomáhá opravit jejich mikrobiální poškození. Snižuje také čas potřebný k zahojení ran.

 

Nyní Foods ®

Foods ® je nyní americký výrobce a distributor doplňků stravy. Společnost působí od roku 1948 a je jedním z lídrů na trhu. Produkty Now Foods ® se vyrábějí podle nejvyšších standardů správné výrobní praxe (GMP).

Doplněk stravy

 

Složení: L-arginin, želatina (tobolka), stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

 

 

Obsah v doporučené denní dávce (2 kapsle): L-Arginin - 1000 mg

 

Doporučený denní příjem (dospělí): Užívejte 2 tobolky dvakrát denně podle potřeby. Užívejte mezi jídly nebo před spaním s sacharidovým nápojem, abyste usnadnili vstřebávání.

 

 

Čistá hmotnost: 250 tobolek

 

 

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávky ke konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Výrobek se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy.

 

 

33 ks
Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.