Šnek Přírodní 100 ml

Šnek Přírodní 100 ml

ZAR04
Out-of-Stock
390,54 Kč
rating Read the review
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 1

Vysoce kvalitní doplněk stravy, ŠNEK PŘÍRODNÍ v jeho složení obsahuje hydrolyzát z nohy masa, Helix Aspersa Muller hlenu koncentrát z Helix Aspersa Muller.

 

Šnek Přírodní

Vysoce kvalitní doplněk stravy, ŠNEK PŘÍRODNÍ v jeho složení obsahuje hydrolyzát z nohy masa, Helix Aspersa Muller hlenu koncentrát z Helix Aspersa Muller získal v revoluční způsob, ZaraPharm společnosti, vitamíny a stabilizátory - tak, že výrobek má pozitivní vliv na:

 • gastro
 • střevní problémy (vředy, gastritida, kyselin a závažnost žaludku, pálení žáhy, bolesti žaludku, atd.)
 • pomáhá v léčbě akné
 • vyhlazení vrásek
 • stimulace imunitního systému (antioxidační a energizující účinek)
 • snížení vředy, rány, infekce a jizvy
 • odkyselení těla
 • pigmentace vlasů (proti šedivění)
 • snížení vstřebávání cholesterolu
 • střevní flóru
 • Zpevnění, výživu a vyhlazení pokožky
 • pomáhá při léčbě kožních onemocnění
 • regenerace a výživa celého organismu

Účinek sirup je navíc obohacen o přídavek vitamínů C, dexpanthenol a akácie, která spolu s přírodní hlenu komponenty, silně podporují regenerační a deacidifying procesů. Díky kombinaci složek, výrobek má navíc oxidační a tonizující účinek na naše tělo. Antibakteriální vlastnosti sirup lze připsat na počet peptidů, takže extrakt může být také použit pro léčbu antibiotiky - proti infekcím trávicího traktu způsobené Helicobacter pylori.

Působí jako přírodní antibiotikum a je účinnější než léky, na které je lidské tělo často ukazuje odpor. Koncentrace mědi obsahující peptidy v extract je neobvyklé. Stimulují tvorbu kolagenu, elastinu a opravy tkáně a sliznice, díky kterým je přípravek ideální pro lidi s kožních onemocnění.

Tento produkt nabízí přírodní extrakty, které nepoškozují tělo, brání rozvoji infekce Helicobacter Pylory bakteriální kmen a zůstává bezpečný pro obě strany - na rozdíl od neuvěřitelných vlastností pro naše tělo, získání sliz z hlemýžďů nepoškozuje a je zcela bezpečný pro ně. Slimák sliz je extrahován pomocí revoluční metody a splňuje očekávání kosmetickém a farmaceutickém průmyslu - od léčbě žaludku a dvanáctníku onemocnění k dokonalé regeneraci pleti. Hlen obsahuje enzymy, peptidy, kyseliny, oligosacharidy a rozpustné proteiny, které podporují slizniční regeneraci. Tato složka, a to díky sofistikované splav odsávání od šneka, snižuje jizvy v okamžiku, v estetické kosmetiky. Díky své vysoké kvalitě hlenu, tato složka je bohatým zdrojem přírodního kolagenu, elastin, kyselina glykolová, kyselina, alantoin, vitamíny a přírodní antibiotika, s vynikající biologickou dostupnost, což znamená, že má nejen silný opravy účinek na tkáně, ale také výrazně viditelné na kůži - zpevnění, regeneraci a vyhlazení.

Tato látka má hlavně léčivé vlastnosti - podporuje hojení ran, akné léze a podráždění. Dokonale firmy a vyhlazuje pokožku poznamenán stárnutí.

Vitamin B5 (kyselina pantotenová), obsažené v dotyčném produktu se také podílí na regeneraci buněk kůže a sliznice, a podílí se na produkci protilátek, které jsou součástí imunitního systému, který posiluje vlastnosti doplněk stravy. Tím, že podporuje vlasy pigmentace proces, vitamín B5 zabraňuje šedivění vlasů.

Kyselina pantothenová se podílí na proměny týkající se hospodaření s energií v těle, jako je syntéza mastných kyselin a oxidačních reakcí, což je důležité zejména pro sportovce. Tento vitamín je velmi důležité pro naše tělo, protože jeho regenerační vlastnosti, je součástí mnoha buněk našeho těla a má ochranný vliv na srdce. Rovněž se podílí na syntéze cholesterolu, steroidních hormonů (např. kortizol, testosteron, estradiol, progesteron), neurotransmiterů (serotonin, dopamin) a vitamin a a vitamin D.

Arabská guma, také známý jako arabská guma čili senegalská guma, je viskózní, vzduch-kalení rostlinné gumy, který je produkován vyšší rostliny, bakterie a řasy.

Co je arabská guma? (akát)

Arabská guma (arabská) se získává především ze Senegalské akácie, která se vyskytuje na západním pobřeží Afriky. To se používá v medicíně, protože jeho anti-pobuřující vlastnosti. To je multi-molekulární sacharidů, které se částečně rozkládá v tlustém střevě. V lékárně, arabská guma se používá hlavně při výrobě ochranných léků v zánětlivých stavech sliznic a tablety. To je také používáno, protože má schopnost, aby se zabránilo vysrážení těžkých kovů. To je také používá v kašel pastilky, sirupy a kapky, jako to má schopnost uklidnit podrážděnou sliznici. Doporučuje se také pro lidi, kteří trpí záněty dásní, hltanu nebo hrtanu. Arabská guma je produkt, který umožňuje podporu procesů, které snižují vstřebávání cholesterolu ze střev do krve, takže jeho konzumace se doporučuje lidem, kteří bojují se zvýšenou hladinou cholesterolu a chcete dále podpořit jejich léčbu. Kromě toho, jeho spotřeba dává pocit sytosti, což jistě uspokojí lidi, kteří se potýkají s nadváhou. Studie ukazují, že arabská guma může mít také vliv na posílení kostí a zvýšení imunity.

Doplnění arabská guma vám umožní zapomenout na nepříjemné hlad. Výhody použití arabská guma se také ukáže být velmi důležité pro lidi, kteří se potýkají s kožními problémy nebo popáleniny. To je také používán v kosmetice, především pro výrobu esenciální oleje a různé druhy krémy nebo masky. To se vyznačuje tím, změkčující a hydratační účinek. Jistě, jeho doplnění bude spokojen s lidmi, kteří se potýkají s kožními problémy.

 

Doplněk stravy

 

Výrobce: Zarapharm

 

Ingredience:

Helix Aspersa Muller hlenu 40 mg.

Vitamin B5 0,9 mg

Vitamin C 0,9 mg.

D fruktóza 0,1 mg.

Acacia 0,9 mg

Voda

 

Čistá hmotnost: 100 ml

 

Doporučená denní dávka: doporučeno je konzumovat doplněk na lačný žaludek 20 minut před jídlem. Počáteční dávkování je 10 ml/2x denně po dobu prvních 10 dnů. Pak, po 10 dnech, dávka by měla být snížena na 1x denně. Účinky viditelné již po prvním měsíci pravidelné léčby. Sirup je obohacen o příjemnou jablečnou vůni, takže suplementace je nejen efektivní, ale také příjemné.

 

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, v suchém místě, mimo dosah malých dětí.

 

Upozornění: nepřekračujte doporučené porce pro spotřebu během dne. Doplňky stravy nemohou být použity jako náhrada (náhradní) pestrá strava. Výrobek se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy.

 

Nové
escargot
rating 10
2022-05-30
sabine.jm
très satisfaite

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.