Marine Collagen Peptide 2100 bez zápachu

Marine Collagen Peptide 2100 bez zápachu

ZAR02
667,88 Kč
rating Read the review
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 1

Marine Collagen Peptide 2100 je přírodní mořský kolagen z rybí kůže vyráběný francouzskou společností Copalis SEA SOLUTIONS ® COLLAGEN HM.

 

Peptid mořského kolagenu 2100

Marine Collagen Peptide 2100 je přírodní mořský kolagen z rybí kůže vyráběný francouzskou společností Copalis SEA SOLUTIONS ® COLLAGEN HM. Vysoce kvalitní mořský kolagen je extrahován z hlubinných tkání ryb na základě enzymatické hydrolýzy procesu. Doplněk stravy Marine Collagen Peptide 2100 obsahuje vitamín C a extrakt z divoké růže, díky čemuž má pozitivní vliv na správné fungování kloubů. Pomáhá také obnovit kloubní chrupavku poškozenou v průběhu degenerativních onemocnění a zmírňuje bolesti a záněty kloubů a kostí.

Kolagen je hlavní bílkovina pojivové tkáně a základní složka fibrilární (vláknové) kosti, šlach, chrupavek, kůže a zubů. Kolagen z kůže mořských ryb je účinnější než kolagen extrahovaný z kožních savců. Jeho částice jsou menší, a proto funguje efektivněji.

Vitamin C je nezbytný pro normální syntézu kolagenu. Stimuluje produkci kolagenu, jeho konzervaci a regeneraci. Vitamin C ovlivňuje konečný tvar a strukturu kolagenových vláken. Díky těmto vlastnostem má vitamin C vliv nejen na imunitní systém, ale také na správné fungování kloubů a dřeně. Vitamin C je nezbytný pro kolagenové přípravky, aby mohl působit vhodným způsobem.

Divoká růže

Šípkový květ je jedním z nejbohatších zdrojů vitaminu C a mnoha dalších složek, které pozitivně ovlivňují fungování těla. Kromě toho má baktericidní a protizánětlivé vlastnosti, které snižují příznaky osteoartrózy tím, že poskytují úlevu od bolesti a zlepšují pohyblivost postižených kloubů. Aktivní složky výtažku ze šípky chrání buněčnou membránu, která pomáhá budovat chrupavku a předchází degeneraci.

Doplněk stravy

Složení (obsah 1 sáček): Mořský kolagen - 1000 mg, Vitamin C - 860 mg, Extrakt z růžové vody, Rosa canina L., DER 4: 1 standardizovaný na 70% vitaminu C - 200 mg včetně 140 mg vitaminu C.

Výrobek neobsahuje: plniva (např. Modifikovaný škrob, laktóza, mikrokrystalická celulóza), potahové látky (např. Polyestery kyseliny methakrylové), pojiva (např. Želatina, arabská guma, zein), maziva (např. Stearát hořečnatý), desintegrátory (např. Organické kyseliny, uhličitany), adsorbenty (např. bentonit, bílá hlína), barviva (např. titanově bílá), sladidla (cukr, xylitol, aspartam), aroma, změkčovadla, vosky.

Čistá hmotnost: 63 g - 30 sáčků

Doporučený denní příjem: 1 sáček denně

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávky ke konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze používat jako náhražku pestré stravy. Výrobek se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy.

Nové
Ocena
rating 10
2023-09-05
U,K,
Bardzo dobre produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.