EGCG Extrakt ze zeleného čaje 400 mg, 90 tobolek

EGCG Extrakt ze zeleného čaje 400 mg, 90 tobolek

NOW01
327,54 Kč
rating Read the review
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 1

Extrakt ze zeleného čaje EGCG je extrakt ze zeleného čaje obsahující 200 mg EGCG (polyfenol epigalokatechin galát). Sloučenina EGCG má silné antioxidační vlastnosti, silnější než vitamin C a E a je známá svými protirakovinnými vlastnostmi.

 

EGCG

Extrakt ze zeleného čaje EGCG je extrakt ze zeleného čaje obsahující 200 mg EGCG (polyfenol epigalokatechin galát). Sloučenina EGCG má silné antioxidační vlastnosti, silnější než vitamin C a E a je známá svými protirakovinnými vlastnostmi. Extrakt ze zeleného čaje EGCG má pozitivní vliv na fungování buněk a regulaci buněčného cyklu. Studie ukázaly, že EGCG významně zvyšuje počet T-lymfocytů - buněk v imunitním systému, primárně zodpovědných za inhibici autoimunitní reakce.

Nyní Foods ®

Foods ® je nyní americký výrobce a distributor doplňků stravy. Společnost působí od roku 1948 a je jedním z lídrů na trhu. Produkty Now Foods ® se vyrábějí podle nejvyšších standardů správné výrobní praxe (GMP).

Doplněk stravy

Složení: Extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis) (list) (standardizovaný extrakt) (min. 80% a 50% katechinů, EGCG (epigalokatechin gallát) -200 mg) - 400 mg (4 mg přirozeně se vyskytujícího kofeinu); Zelený čaj bez kofeinu (Camellia sinensis) (list) 50 mg.

Čistá hmotnost: 90 tobolek

Doporučený denní příjem (dospělí): 1 kapsle denně, nejlépe s jídlem.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávky ke konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Produkt se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy.

Vyrobeno v USA podle standardů GMP.

66 ks
Nové
Bartonella Buhner-Protocol
rating 10
2022-09-07
Heidi
very good product

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.