NMN NAD+ booster 30 g

NMN NAD+ booster 30 g

ZAR09
2 049,13 Kč

NMN - nikotinamid mononukleotid - je forma vitaminu B3, který je přímým prekurzorem NAD+. NAD+ je nezbytný pro enzymatické aktivity, které udržují strukturu buněk a tkání. Protože hladiny NAD+ s věkem přirozeně klesají, vznikají další problémy, včetně kognitivních a metabolických poruch. Zatímco suplementace NAD+ není tělem snadno absorbována, bylo prokázáno, že přidání prekurzorů, jako je NMN, zvyšuje hladiny NAD+ a podporuje příjemnější stárnutí.

 

NMN NAD+ booster 30 g

 

NMN - nikotinamid mononukleotid - je forma vitaminu B3, který je přímým prekurzorem NAD+. NAD+ je nezbytný pro enzymatické aktivity, které udržují strukturu buněk a tkání. Protože hladiny NAD+ s věkem přirozeně klesají, vznikají další problémy, včetně kognitivních a metabolických poruch. Zatímco suplementace NAD+ není tělem snadno absorbována, bylo prokázáno, že přidání prekurzorů, jako je NMN, zvyšuje hladiny NAD+ a podporuje příjemnější stárnutí. Nikotinamid mononukleotid je nukleotid odvozený od ribózy, nikotinamidu, nikotinamid ribosidu a niacinu. Lidé mají enzymy, které mohou využít NMN k vytvoření nikotinamid adenindinukleotidu.

Podle studie provedené na University of Queensland v Austrálii nižší hladiny molekuly NAD přímo souvisí se ztrátou kvality oocytů. Suplementace nikotinamid mononukleotidem (NMN) zvyšuje šanci na otěhotnění ve stáří a obnovuje původní kvalitu vajíček. Prekurzory NAD+ se obvykle používají k výraznému zpomalení procesu stárnutí organismu nebo k podpoře hospodaření s energií a metabolismu. NMN prostřednictvím NAD+ aktivuje gen SIRT1 k produkci sirtuinu, který je známý svými vlastnostmi proti stárnutí.

Doplněk stravy

 

Složení: hydrolyzát rybí bílkoviny – Protein M+™, hydroxypropylmethylcelulóza (vegetariánská kapsle), ovoce acerola extrakt (Malpighia punicifolia L.) standardizovaný na 17 % vitaminu C, kopřivový extrakt 4:1Doporučená denní dávka: konzumujte 2–4 kapsle denně.

Čistý obsah: 38 g - 60 kapslí

Skladování: Výrobek skladujte při pokojové teplotě, v suchu, mimo dosah malé děti.


Pozor: Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Doplněk stravy nelze užívat jako náhradu (náhradu) pestré stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti a ženy, které jsou těhotné a kojící. Výrobek není určen pro osoby potýkající se s onemocněními genitálního traktu.

Nové

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.