Vitamin C MAX (60 dávek)

Vitamin C MAX (60 dávek)

FM18
164,14 Kč
rating Read the review
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 1

Doplněk stravy F-VIT C MAX obsahuje vitamín C, vitamin D3 a zinek (citrát) v práškové formě. Levorotační vitamin C v práškové formě se vyznačuje velmi vysokou absorpcí.

 

Vitamin C MAX

 

 

Doplněk stravy F-VIT C MAX obsahuje vitamín C, vitamin D3 a zinek (citrát) v práškové formě. Levorotační vitamin C v práškové formě se vyznačuje velmi vysokou absorpcí. Vitamin C podporuje správné fungování imunitního systému a chrání buňky před oxidačním stresem. Pomáhá také udržovat normální energetický metabolismus a snižuje únavu a únavu. Vitamin D pomáhá udržovat zdravé kosti a zuby. Podílí se na správném vstřebávání a používání vápníku a na udržování jeho správné hladiny v krvi. Vitamin D navíc podporuje fungování svalového systému a imunitního systému. Zinek je jednou z nejdůležitějších mikroživin nezbytných pro správné fungování těla. Podporuje správné fungování imunitního systému účastí na vývoji T-buněk.

F-VIT C MAX se vyrábí z geneticky nemodifikovaných (geneticky nemodifikovaných) surovin. Doplněk stravy F-VIT C MAX neobsahuje žádná plniva, konzervační látky, barviva, sladidla.

 

 

FORMEDS Sp. z oo

Společnost FORMEDS Sp. z oo se specializuje na výrobu doplňků stravy ve formě čistého prášku bez přidaných konzervačních látek, barev a sladidel. Nabízí přírodní, účinné a bezpečné produkty. Celý výrobní proces je v souladu se systémem HACCP. Suroviny používané k výrobě jejích produktů pocházejí od renomovaných evropských dodavatelů.

 

Složení:   Vitamin C (kyselina L-askorbová), zinek (citrát zinečnatý), vitamin D (cholekalciferol).

Obsah v doporučené denní porci (1 g) (referenční denní příjem%):

Vitamin C - 1000 mg (1250%)

Vitamin D-1 000 IU / 25 μg (500%)

citrát zinečnatý - 32 mg, včetně 10 mg zinku (100%).

 

Doporučený denní příjem:   Přidejte 1 dávku (1 odměrku) do šálku s 200 ml vody nebo jiného nápoje a promíchejte. Konzumujte 1krát denně během jídla.

Čistá hmotnost:   61,92 g. Počet porcí v balení: 60

Úložný prostor:   Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

 

Pozor:   Nepřekračujte doporučené denní dávky ke konzumaci během dne. Přípravek by neměly užívat těhotné a kojící ženy.

Nové
rating 10
2021-10-01
Merlinchanteur
Pas encore débuter la cure, à suivre

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.