• Nové
Glukosamin, chondroitin a MSM, 120 tablet

Glukosamin, chondroitin a MSM, 120 tablet

Swanson
SWA211
Poslední kusy skladem
375,26 Kč

Glukosamin Chondroitin MSM může podporovat procesy zodpovědné za stav pohybového aparátu, ale také kůže, vlasů a nehtů.

 

Glukosamin, chondroitin a MSM

Glukosamin, chondroitin & MSM obsahuje 3 pečlivě vybrané složky určené k doplnění každodenní stravy dospělých, kteří chtějí pečovat o zdraví svých kloubů, vlasů, pokožky a nehtů. Glukosamin je organická chemická sloučenina ze skupiny aminocukrů, derivát glukózy. K výrobě přípravku byla použita sůl: glukosamin sulfát 2KCl přírodního původu, získaný z korýšů. Chondroitin je také organická chemická sloučenina, ale patří do skupiny glykosaminoglykanů. Přirozeně lze chondroitin získat pouze ze dvou zdrojů: hovězí chrupavky a žraločí chrupavky. Tablety Swanson® obsahují sůl - chondroitin sulfát. Methylsulfonylmethan (MSM) je přirozeně se vyskytující organická sloučenina síry.

Swanson®

Swanson Health Products je americký výrobce a distributor doplňků stravy založený v roce 1969. Společnost je největším soukromým prodejcem vitaminových katalogů v USA. Její produkty jsou vyráběny v souladu se správnou výrobní praxí (GMP).

Doplněk stravy

Složení: Glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, pojivo: uhličitan vápenatý, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, pojivo: mastné kyseliny, stabilizátor: sodná sůl karboxymethylcelulózy, hypromelóza glycerin, čištěná voda.

1 tableta obsahuje:

250 mg - Glukosamin sulfát (z měkkýšů)

200 mg - chondroitin

150 mg - MSM (methylsulfonylmethan)

Obsah v doporučené denní dávce (6 tablet):


1500 mg - Glukosamin sulfát (z měkkýšů)

1200 mg - chondroitin

900 mg - MSM (methylsulfonylmethan)Doporučená denní dávka: 3 tablety 2x denně. Mělo by se užívat s vodou.

Obsah balení: 120 tablet

Skladování: Výrobek skladujte při pokojové teplotě, v suchu, mimo dosah malých dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou porci pro konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze používat jako náhradu pestré stravy. Přípravek se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.