• Nové
Extrakt z moringy 20% 500mg, 100 kapslí

Extrakt z moringy 20% 500mg, 100 kapslí

ALI53
Poslední kusy skladem
254,70 Kč

Moringa pomáhá udržovat normální hladinu glukózy (pozitivně ovlivňuje metabolismus glukózy).

 

Extrakt z moringy 20% 500mg

Moringa je přírodní vitamínový a minerální přípravek a její příznivý vliv na fungování našeho těla nelze přeceňovat. Pozitivně působí mimo jiné na oběhový systém a správnou hladinu cholesterolu. Pro svůj vysoký obsah vitamínů a antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti má moringa příznivý vliv na fungování imunitního systému. Kromě toho se ukázalo, že má příznivý vliv na udržení správné hladiny glukózy v krvi, což v kombinaci s vysokým obsahem lehce stravitelných bílkovin a dietní vlákniny dělá z moringy ideální složku jídelníčku pro lidi, kteří si chtějí udržet štíhlou postavu. postavu a dobrou kondici.

MedicLine

MedicaLine polskému výrobci produktové řady Aliness. Mezi produkty patří přírodní kombinace, které se vyznačují vlivem a nejvyšším rozsahem funkčních vlastností, díky čemuž jsou pro tělo lepší a mají zdraví prospěšnou povahu. Jejich výroba byla schválena podle principu „čisté etikety“, který zaručuje zbytečné přísady. Vitamíny značky Aliness mohou užívat alergici, lidé s intolerancí laktózy i bezlepkáři.

Doplněk stravy

Složení: extrakt z moringy olejné standardizovaný na 20 % glykosidů, obal tobolky: hydroxypropyl methylcelulóza.


Obsah 1 tablety:


500 mg - extrakt z moringy olejné 20% (Moringa oleifera)

100 mg - včetně glykosidů

Doporučená denní dávka : 1-2 kapsle denně před jídlem, zapít vodou.

Obsah balení : 100 kapslí

Skladování: Chraňte před škodlivými vlivy ve vodě, na suchém místě mimo dosah malých dětí.


Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku během dne. Tento přípravek nemohou užívat těhotné a kojící ženy. Tento produkt nelze použít jako náhradu pestré stravy.

Product added to wishlist
Product added to compare.