• Nové
Ecklonia Cava Extract – standardizovaný 53 mg,...

Ecklonia Cava Extract – standardizovaný 53 mg, 30 kapslí

SWA70
Poslední kusy skladem
311,30 Kč

Ecklonia Cava, v japonštině nazývaná také paddlenose weed nebo kaijme, je druh jedlé hnědé mořské řasy nalezené ve vodách oceánu u pobřeží Japonska a Koreje.

 

Ecklonia Cava Extract – standardizovaný 53 mg

Ecklonia Cava, v japonštině nazývaná také paddlenose weed nebo kaijme, je druh jedlé hnědé mořské řasy nalezené ve vodách oceánu u pobřeží Japonska a Koreje. Ecklonia Cava má bohaté zdraví prospěšné vlastnosti. Extrakt Ecklonia Cava, bohatý na polyfenoly, florotanin a deriváty sterolů, může být nápomocný v boji proti mnoha zdravotním problémům. Díky přítomnosti polyfenolů může jeho použití přispět k boji proti volným radikálům a v důsledku toho může mít silné antioxidační vlastnosti. Přítomnost florotaninu zase může podporovat odstranění problémů s vlasy – zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů a plešatění. Ecklonia Cava může pomoci snížit únavu a usnadnit usínání.

Swanson®

Swanson Health Products je americký výrobce a distributor doplňků stravy založený v roce 1969. Společnost je největším soukromým prodejcem vitaminových katalogů v USA. Její produkty jsou vyráběny v souladu se správnou výrobní praxí (GMP).

Doplněk stravy

Složení: Extrakt Ecklonia Cava 80:1, mikrokrystalická celulóza (rostlinná vláknina), hypromelóza (vegetariánská kapsle), stearan hořečnatý, oxid křemičitý.


Obsah v doporučené denní dávce (1 kapsle):


53 mg - extrakt z Ectonia cava 80:1Doporučená denní dávka: 1 kapsle denně

Obsah balení: 30 kapslí

Skladování: Výrobek skladujte při pokojové teplotě, v suchu, mimo dosah malých dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou porci pro konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze používat jako náhradu pestré stravy. Přípravek se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.