Sarsaparilla (Smilax) 450 mg, 60 tobolek

Sarsaparilla (Smilax) 450 mg, 60 tobolek

SWA08
138,67 Kč
rating Read the 3 reviews
Průměrné hodnocení: 9/10 Počet recenzí: 3

Sarsaparilla (Smilax) má schopnost vázat endotoxiny v krvi, které jsou uvolňovány mrtvými spirochetami a dalšími koinfekcemi.

 

Sarsaparilla / Smilax

Lat. Smilax medica

 

 

Sarsaparilla (Smilax) má schopnost vázat endotoxiny v krvi, které jsou uvolňovány mrtvými spirochetami a dalšími koinfekcemi. Díky této vlastnosti se bylina používá ke snížení síly Herxheimerovy reakce. Sarsaparilla také zvyšuje biologickou dostupnost jiných bylin a léků a působí jako antioxidant. Bylina má navíc antireumatické a analgetické vlastnosti a snižuje stav únavy.

 

 

Swanson ®

 

Swanson Health Products je americký výrobce a distributor doplňků stravy založený v roce 1969. Společnost je největším soukromým maloobchodním katalogem vitamínů v USA. Její výrobky jsou vyráběny v souladu se správnou výrobní praxí (GMP).

 

Doplněk stravy

 

Složení: Smilax arisolochilifolia root, želatina (tobolka), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearát hořečnatý a / nebo oxid křemičitý (protihrudkující látky).

Obsah v doporučené denní porci (1 tobolka): Smilax arisolochilifolia root - 450 mg

Doporučený denní příjem: 1 tobolka 2krát denně.

Čistá hmotnost: 31 g - 60 tobolek

 

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené množství pro konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Výrobek se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy.

Nové
rating 7
2021-10-16
Anonymous
rating 10
2021-09-14
Anonymous
rating 10
2021-07-27
Anonymous

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.