Teasel Root BIO tinktura 1: 1 (30ml)

Teasel Root BIO tinktura 1: 1 (30ml)

KAR02
282,93 Kč
rating Read the review
Průměrné hodnocení: 10/10 Počet recenzí: 1

Tinktura z kořene čajovky se připravuje podle receptu Wolf-Dieter Storl, autor knihy „Hojení lymské boreliózy přirozeně“.

 

Tinktura kořene čajovky

Lat. Dipsacus sylvestris

 

 

Tinktura z kořene čajovky se připravuje podle receptu Wolf-Dieter Storl, autor knihy „Hojení lymské boreliózy přirozeně“. Kořen čajovky má bakteriostatické, analgetické a protizánětlivé vlastnosti. Bylina se používá při léčbě příznaků souvisejících s bolestmi páteře, končetin a kolen. Má se za to, že kořen lusku zlepšuje krevní oběh a je užitečný v procesu zotavování se z chronických onemocnění.

 

 

Kardenshop Naturprodukte

Produkty společnosti Kardenshop Naturprodukte pocházejí z biologicky kontrolovaného zemědělství a jsou držiteli certifikátu Demeter (certifikát německé asociace ekologických výrobců). Společnost se specializuje na výrobu vysoce kvalitních produktů s kořenem Teasel podle receptury společnosti Wolf-Dieter Storl. Pečlivě vyrobené výtažky a tinktury jsou extrémně bohaté na aktivní rostlinné látky a éterické oleje a jsou velmi dobře absorbovány lidským tělem.

Doplněk stravy

Složení: Kořen teasel, alkohol 27% obj. Koncentrace 1: 1

Obsah v doporučené denní dávce (60 kapek - 2,73 ml):   Extrakt z kořene čajovky - 2 ml

Doporučený denní příjem:   2 x 30 kapek denně 30 minut před jídlem.

 

Čistá hmotnost: 30 ml

 

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené množství pro konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Výrobek se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy.

Nové
nalewka ze szczeci pospolitej BIO
rating 10
2023-05-16
Magdalena
Działa i jest OK. 10/10

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.